.

.

Нов пристигна 50 компл. / лот разход 6 мм, капачка с о-пръстен 16*4 мм прозрачен стъклен глобус мехур купол бутилка флакони окачване окачване сам

Нов пристигна 50 компл. / лот разход 6 мм, капачка с о-пръстен 16*4 мм прозрачен стъклен глобус мехур купол бутилка флакони окачване окачване сам

Оценки на купувача:

BGN 76.00 -15 %
BGN 89.92
Брой продукти
В магазина

Накит Наоди Додатоци Снабдување празно pendant earring прстен хривнија ѓердан алка јака pin ткаенината линкови коса pin headband база рамки послужавник за камео cabchons поставување headpins, jumpring, spacer монистра , конектори , bails , мушка капи , на крајот crimp монистра , кожа мозок, жици , накит куки clasps , накит алатки , владетели , клешти за накит изработка на понудата . сомот кеси, orangaza кеси за накит paking снабдување.

Подробности

Тип Елемент:
бижута находки
Материал:
Метални
Тип Бижута Находки:
Конектори
Тип На Метали:
Мед
Цвят:
разход
Размер:
16*4mm

Те също купуват с този продукт