.

.

3 mm / W 9 м / лот черен цвят Мелница Бял алуминий брънка от веригата бижута находки/аксесоари

3 mm / W 9 м / лот черен цвят Мелница Бял алуминий брънка от веригата бижута находки/аксесоари

Оценки на купувача:

BGN 12.00 -14 %
BGN 14.03
Брой продукти
В магазина


Бесплатен Превозот : Под $150 ( вкупен износ, во мојата продавница) биле испратени преку Кина Пост Воздух Пошта (во Светот) ; Над $150 (вкупна сума) биле испратени преку EMS/Федекс, ако вашата нарачка над $150,plz изберете CPAM опција, ќе испрати парцела преку EMS/Федекс ( освен за далечински countrices,plz контактирајте со нас ) .
Ви Благодарам Многу!
Материјал : Алуминиум
Ширина : 3мм
Дебелина : 0.8 mm
MOQ : 9m/многу
ПРЕВОЗОТ
1. Предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена откако ќе се потврди на вашата исплата.
2. Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно.
3. Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод. Нормално, тоа трае 10-20 дена за пристигнување со Кина Пост Воздух Mail, и трае 3-10 дена од EMS/Федекс.
4. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ако не примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, и тогаш јас ќе им помогне да ги пратите на тоа.
Надоместоци
Ако сакате враќање на пари, бидејќи на објектот дефект или некои други проблеми со квалитетот, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена откако ќе го добие. висината на надоместокот што се однесуваат на reback мејлинг треба да биде превземено од страна на себе си.
Повратни информации
Задоволството на клиентите е многу важно за нас. Ако сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме да ја напуштат повратни информации. Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор.

Подробности

Тип Елемент:
бижута находки
търговска марка:
Звездна Песен
Материал:
Метални
Размер:
3mm
Тип Бижута Находки:
Верига
Диаметъра На Продукта:
0.39cm
Дължина На Продукта:
90cm
Тегло На Продукта:
180g
Широчина На Елемента:
0.3cm
Височина На Продукта:
0.08inch
Характеристики На Продукта:
Алуминиева верига
Номер На Модела:
Алуминиева верига 01
ширина * дебелина на:
3мм*0.8 мм
Опаковка:
Торба OPP
MOQ:
9 м (354 инча) / лот
Място на произход на стоките:
Zhejiang, Китай (Континентален)

Те също купуват с този продукт