.

.

3 бр. / лот гривна притежател на гривна щанд гривна стека всичко от фабрика за гривна розово и синьо гривна

3 бр. / лот гривна притежател на гривна щанд гривна стека всичко от фабрика за гривна розово и синьо гривна

Оценки на купувача:

BGN 16.00 -8 %
BGN 17.34
Брой продукти
В магазина


Опис Pendant/Ѓердан/Нараквица Екранот Големина 17(L ) *8(W)*5(H) CM Боја Црна W о Бела Тежина 150g Материјал Дрво/Кожен Пакет 3pcs/многу
Накитот е Референца за Цел Само, тоа не е вклучена во овој оглас

Подробности

търговска марка:
TREACHI
Материал:
Кожа
Диаметъра На Продукта:
0cm
Височина На Продукта:
5cm
Дължина На Продукта:
17cm
Тегло На Продукта:
150g
Широчина На Елемента:
8cm
Опаковка За Бижута И Тип На Дисплея:
Кутии И Дисплеи
Тип Елемент:
Опаковане И Дисплей Бижута

Те също купуват с този продукт