.

.

Продажба на Big 7-8mm barpque shape nature Red Coral strand 15 - los417 търговия на едро / на дребно Безплатна доставка

Продажба на Big 7-8mm barpque shape nature Red Coral strand 15 - los417 търговия на едро / на дребно Безплатна доставка

Оценки на купувача:

BGN 8.00 -28 %
BGN 11.04
Брой продукти
В магазина


Добредојдовте на нашата продавница ПРОДАЖБА Голема 7-8мм barpque форма природата Црвени Корални влакно 15"-los417 Опис :
Работи :
7-8мм barpque форма природата Црвени Корални влакно 15"-los417 Материјал : Црвени Корални големина : 4-5мм Облик/Боја :
barpque / Црвена Износ : Еден обид за 1 X string 15" S/N : los417 Забелешка :
Висок Квалитет, Excelent сјај.
Многу убава!
ако сакате повеќе,можеме да промет на големо со тоа за вас, ве молиме контактирајте со нас! Сличен Објект los211>6*8мм црвени корални 15 "los416>4-5мм црвени корални 15" los210>6*8мм розова корални 15 "los417>7-8мм црвени корални 15" los31>7-8мм розова корални 15 " los32>12-13mm розова корални los33>10мм Црвени корални los197>7mm Црвени корални los206>4.5 мм Црвени корални los207>4*8мм Црвени корални los208>4*8мм розова корални los209>16mm срцето корални кликнете тука за детали>Повеќе корални
Посетете ја мојата продавница, можете да најдете повеќе прекрасни скапоцени камења! Плаќање
Превозот Надомест
ОСИГУРУВАЊЕ
За осигурување е важно.Доколку ставката што сте ја купиле изгубени во текот на сообраќај,ние ќе repost еден раздавам со превозот надомест или наплата тоа го вклучува превозот надомест.
Ако имате било какви прашања , само е-пошта до нас,ќе добиете одговор во 1 работен ден.

Подробности

Тип Елемент:
Мъниста
Глоба или мода:
Модни модели
търговска марка:
цинмос
Материал:
Корал
Външен Диаметър:
7-8mm
Форма На Продукта:
Форма На Сенници
Тегло На Продукта:
35
Номер На Модела:
лос417
Цвят:
Червен
Размер:
7-8мм
Форма:
кора
Дължина:
15
is_customized:
Yes
Диаметъра На Продукта:
7-8mm

Те също купуват с този продукт