.

.

Безплатна доставка на 100 ярда (92 м) 3 x 1,5 мм и Метален кафяв, бронзов плосък кабел от изкуствен велур

Безплатна доставка на 100 ярда (92 м) 3 x 1,5 мм и Метален кафяв, бронзов плосък кабел от изкуствен велур

Оценки на купувача:

BGN 24.00 -12 %
BGN 27.18
Брой продукти
В магазина


Добредојдовте во нашите Продавници! Опис : Ние гарантираме за сите нашите предмети се во добри услови пред пратката. Ние ви обезбеди најдобар шопинг искуство и повеќето модерни објекти по многу ниска цена
100 Yards (92 Meters) 3 x 1.5 mm Метален Браун, Бронза Рамен Faux Велур Кожа Кабелот
Материјал :
Faux Велур
Големина на :
Години : 3 мм x 1.5 mm
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја : Кафена
Количина :
Ќе добиете Околу 92 Метри од оваа точка во листата цена
Дел Бр.
Забелешка Кабли
превозот
Политика за наплата : Ние ќе се вратат ако ние не го достави во рок испорака период Повратни информации :
Задоволството на клиентите е многу важно за нас. Ако сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме да ја напуштат повратни информации. Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор.

Подробности

Тип Елемент:
бижута находки
Материал:
Кожа
Тип Бижута Находки:
Кабели
Цвят:
Кафяви

Те също купуват с този продукт