.

.

200шт със сребърно покритие висящи заготовки с вътрешен 10-25мм безелем инсталационния тава за камеи кабошоны, скъпоценен камък база на Едро направи си САМ бижута

200шт със сребърно покритие висящи заготовки с вътрешен 10-25мм безелем инсталационния тава за камеи кабошоны, скъпоценен камък база на Едро направи си САМ бижута

Оценки на купувача:

BGN 38.00 -0 %
BGN 38.18
Брой продукти
В магазина


Бренд Име : Dai Xi Центар
Боја : СРЕБРО Позлатен
Материјал : Бакар
Производ функции : DIY pendant празно наоди и поставки, сите видови на метални накит може да се обложено со злато, сребро антички бакар антички бронза антички сребрен gunmental црна и така натаму.
2.Овој предмет има 7 спецификации-внатрешен
10мм,12mm,14mm,16mm,18mm,20mm и 25мм,ве молиме
запомнете да го изберете вашиот кои сакаат спецификација..ви благодариме : )
Се надевам дека ќе има добро време во нашата продавница : )

Подробности

Размер:
10mm, 12mm, 14mm, 16mm, 18mm, 20mm, 25mm
Тип Елемент:
бижута находки
Широчина На Елемента:
1.0cm
Височина На Продукта:
0.25cm
Тегло На Продукта:
2.5g
Материал:
Метални
Номер На Модела:
ID88001
Тип На Метали:
Мед
Диаметъра На Продукта:
1.0cm
Характеристики На Продукта:
сребърно покритие billet шарма
Тип Бижута Находки:
Конектори
търговска марка:
BITWBI
Дължина На Продукта:
1cm
Размер:
10-25mm

Те също купуват с този продукт