.

.

10 бр./лот от античен бронз джобни часовници кръг кабошон база висулка заготовки settin 27*38 мм(Fit 20 мм) метални бижута заготовки A4225-4

10 бр./лот от античен бронз джобни часовници кръг кабошон база висулка заготовки settin 27*38 мм(Fit 20 мм) метални бижута заготовки A4225-4

Оценки на купувача:

BGN 10.00 -11 %
BGN 11.18
Брой продукти
В магазина


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2 10pcs/многу Антички Бронза џеб види круг cabochon база pendant ќорци settin 27*38mm(Одговара 20mm) Метален Накит Ќорци A4225-4
Точка Бр.
A4225-4
Објектот Количина
10pcs/многу
Објектот Материјали
Цинк легура
Објектот Главно Бои
Античкиот Бронза
Објектот Околу Големината 20mm
Објектот Форма
Приврзоци Шарм
Мерка Конверзија
1cm=0.393 инчен 1 инч=2.54 см
Објектот Useage
Одговара накит одлуки pendant наоди (ѓердан или нараквица, earring dangle pendant ect) или други рачно изработени наоди занаети .
ПАКЕТИ
Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас .Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот. Во исто време, можете да фотографирате и испратете ја на нас, ние ќе го реши проблемот за вас во прв пат.
копното. ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната.Тоа може да се направи за 10 до 25 работни дена за испорака. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас. ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас.
Превозникот Име
Проценето Време во Транзит
Следење На Услугата
DHL
За 3-5 дена
www.dhl.com
UPS-от
За 3-5 дена
www.ups.com
EMS
Околу 5-7 дена
www.ems.com
Кина Пост Воздух
Околу 15-25 дена
www.intmail.183.com
HKPOST
Околу 15-20 дена
www.hongkongpost.com
Ако ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате.
Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци ,царински и други давачки во текот на превозот ! Сите предмети треба да се испраќаат до потврдена адреса.
УСЛОВИ ЗА ПРОДАЖБА
Ако не сте задоволни со точка од која било причина, тоа може да се врати во оригиналната состојба во рок од една недела по приемот. ние ќе ви испратиме целосна наплата заедно со превозот на трошоците веднаш штом ќе се добие објект. Но купувачот треба да се плати за враќање превозот.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
Прашања
Одговори
Дали ви се комбинираат наредби?
Да, ние може да се комбинираат наредби, така што вие само треба да се обрне едно време.

Подробности

Тип Елемент:
бижута находки
Тип Бижута Находки:
Подпори
Размер:
27*38mm(Fit 20mm)
Номер На Модела:
А4225-4
Тип На Метали:
Цинк Сплав
търговска марка:
СЛАДКИ КАМБАНКА
Височина На Продукта:
3.8cm
Характеристики На Продукта:
часовници
Материал:
Метални
Диаметъра На Продукта:
2cm
Широчина На Елемента:
2.7cm
Тегло На Продукта:
10g
Глоба или мода:
Модни модели
Стил:
Модерен
покритие:
Антична Бронзова Обшивка
Цвят:
Античен Бронз
Размер:
20mm
Място на произход на стоките:
Zhejiang, Китай (Континентален)
is_customized:
Yes

Те също купуват с този продукт