.

.

10 PC 10 PC 0.65 X1. 65' (40*16mm) ' Multi сплав цвят вярват Соединителям съединения. Проправи Гривна От Мъниста Кристал Кристал

10 PC 10 PC 0.65 X1. 65' (40*16mm) ' Multi сплав цвят вярват Соединителям съединения. Проправи Гривна От Мъниста Кристал Кристал

Оценки на купувача:

BGN 13.00 -10 %
BGN 14.38
Брой продукти
В магазина


Добредојдовте во нашите Продавници! Опис : Ние гарантираме за сите нашите предмети се во добри услови пред пратката. Ние ви обезбеди најдобар шопинг искуство и повеќето модерни објекти по многу ниска цена 10 компјутери 0.65"X1.65" Мешани Боја Алуминиумски Веруваат Конектори Линкови. Отворајќи Хривнија Мушка Кристал Кристал
Материјал :
Легура
Големина на :
0.65"X1.65"
Боја : Сребрена/Golden
Количина :
Ќе добиете 1 0 Pcs на овој објект во листата цена
Дел Бр.
Забелешка конектори
превозот
Тоа е изработен од легура вметната со rhinestones.
Одлично за трендовски костим deocration, нараквици&додаток diy
Постојат 2 циклуси на двете страни, исто како слика покажува
Преглед на големина : 0.65"X1.65"
Дијаметар на јамка : 0.08" (за 2mm)
Количина : 10 компјутери
Боја : Како на слика покажува
Политика за наплата : Ние ќе се вратат ако ние не го достави во рок испорака период Повратни информации :
Задоволството на клиентите е многу важно за нас. Ако сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме да ја напуштат повратни информации. Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор.

Подробности

Тип Елемент:
бижута находки
Материал:
Метални
Тип Бижута Находки:
Конектори
Тип На Метали:
Цинк Сплав
Цвят:
Сребро

Те също купуват с този продукт