.

.

Търговия на едро Безплатна доставка Бяла извити странични пътища Crystal кръст гривна златна конектор мъниста окачване 30*25*4.5 мм

Търговия на едро Безплатна доставка Бяла извити странични пътища Crystal кръст гривна златна конектор мъниста окачване 30*25*4.5 мм

Оценки на купувача:

BGN 42.40
Брой продукти
В магазина

Драги пријатели, добредојдовте на нашата продавница, нашата компанија цел е : "integrity-базирани, квалитет на победа" со супериорен квалитет и прифатлива цена да се победи на довербата на широката маса на потрошувачи, добредојде на нови и стари клиенти
* сите производи на компанијата се само-маркетинг, главно, се со цел, 100% реално преземање на слики, бидејќи се прикаже различни таму ќе биде боја разлика, ве молиме во вид преовладува.
* може да биде вид на планови за изградба, исто така, може да според вашите барања за промена на дизајнот, конкретни дискусии.
* имаат физичка примерок, нашата фабрика гаранција за ефектот да биде направено иста како примерок.
* само слики, ние се гарантира само на сила и ефект речиси иста како што е прикажано на сликата.
* може да се промени на позлата бои во согласност со барањата на клиентот, производ материјал, барања за пакување, утовар барања, и други областа сите процес.
Нашата понуда е според производот материјалот, производ на број, детали од работа барања, различен квалитет различни цена.
Вашиот 100% задоволство е наша гаранција. Ако примите проектот, и се задоволни со нашиот производ или услуга, ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со overmost детални продажба на оценка (НСД) на 5, што значи многу во нашите идни заложби , вашиот признавање е нашата мотивација во развојот на нашиот бизнис за да служат подобро, и да продолжи да обезбедува високо квалитетни производи по ниска цена. Ако не сте задоволни со стоки или услуги, и планираат да ни даде неутрален/негативни повратни информации, ве молиме пишете ни веднаш, а? Ние ќе направиме се во наша моќ за да се реши проблемот во најкус можен рок

Подробности

Тип Елемент:
Мъниста
Глоба или мода:
Модни модели
Тегло На Продукта:
0.3
Външен Диаметър:
25mm
Тип На Метали:
Сплав
Материал:
Метални
търговска марка:
Алфонс
Форма На Продукта:
Пресичат
Номер На Модела:
Бижута Находки И Компоненти
Използва:
конектор за гривна
използва фирма :
Повечето Деца
is_customized:
Yes

Те също купуват с този продукт