.

.

Безплатна доставка многоцветен лэмпворк кръгло стъкло свободни мъниста 15 Strand 6 8 10 12 мм изберете размер за бижута LGB2

Безплатна доставка многоцветен лэмпворк кръгло стъкло свободни мъниста 15 Strand 6 8 10 12 мм изберете размер за бижута LGB2

Оценки на купувача:

BGN 3.00 -26 %
BGN 4.05
Брой продукти
В магазина


Почитувани Купувачи :
Кина Пост incerase 30% превозот цена за сите мал пакет
Значи ние треба да додадете некои цената на секој производ во оваа ситуација
Се надевам дека вашиот разбере
Tonyandbeads
Tonyandbeads Накит Ко ; Ltd
Материјал :
Мулти Бои Lampwork Стаклени Монистра
Големина на :
Монистра : 6 8 10 12mm
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја :
Мулти Бои
Количина :
Види Детали
Дел Бр.
LGB2
Бренд
Tonyand Beads
Бесплатен Превозот Мулти Бои Lampwork Стаклени Монистра за Изработка на Накит 6 8 10 12 MM
Нема. LGB2
6 MM 63pcs во едно влакно
8ММ 48pcs во едно влакно
10ММ 38pcs во едно влакно
12 MM 30pcs во едно влакно
Ќе добиете една слична на фотографијата. Боја и Модели може да се разликуваат
Напомена : старите клиентот може да се добие сите наши фото без лого.
повеќе од 10 Strands ве молиме контактирајте тони за да добиете пониска цена.

Подробности

Диаметъра На Продукта:
6mm 63pcs beads, 8mm 48pcs beads, 10mm 38pcs beads, 12mm 32pcs beads
Тип Елемент:
Мъниста
Глоба или мода:
Модни модели
търговска марка:
Тони и мъниста
Номер На Модела:
ЛГБ2
Форма На Продукта:
Кръгла Форма
Материал:
Стъкло
Тегло На Продукта:
50G
Диаметъра На Продукта:
6 8 10 12MM
Външен Диаметър:
6 8 10 12MM

Те също купуват с този продукт