.

.

7000шт=100 грама тъмен колоритен стил на чешката стъкло семена свободни мъниста распорные мъниста за бижута, аксесоари и компоненти

7000шт=100 грама тъмен колоритен стил на чешката стъкло семена свободни мъниста распорные мъниста за бижута, аксесоари и компоненти

Оценки на купувача:

BGN 11.00 -9 %
BGN 12.14
Брой продукти
В магазина


Бесплатен Превозот : Под $150 ( вкупен износ, во мојата продавница) биле испратени преку Кина Пост Воздух Пошта (во Светот) ; Над $150 (вкупна сума) биле испратени преку EMS/Федекс, ако вашата нарачка над $150,plz изберете CPAM опција, ќе испрати парцела преку EMS/Федекс ( освен за далечински countrices,plz контактирајте со нас ) .
Ви Благодарам Многу!
Материјал : Стакло
Мушка Големина : околу 2 ММ
MOQ : 100 G=7000 PCS Монистра)
Лесно Шопинг :
ПРЕВОЗОТ
1. Предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена откако ќе се потврди на вашата исплата.
2. Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно.
3. Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод. Нормално, тоа трае 10-20 дена за пристигнување со Кина Пост Воздух Mail, и трае 3-10 дена од EMS/Федекс.
4. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ако не примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, и тогаш јас ќе им помогне да ги пратите на тоа.
Надоместоци
Ако сакате враќање на пари, бидејќи на објектот дефект или некои други проблеми со квалитетот, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена откако ќе го добие. висината на надоместокот што се однесуваат на reback мејлинг треба да биде превземено од страна на себе си.
Повратни информации
Задоволството на клиентите е многу важно за нас. Ако сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме да ја напуштат повратни информации. Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор.
6 MM 120 PCS Две Насоки Природни Бразил Ахат Лабава Стојат Камен Полу-скапоцен камен Накит Монистра US$ 9.99 /многу
120 парчиња / многу
15 MM 150 G/430 Pcs Мешавина Боја Круг Дрвени Накит Лабава Монистра Накит Додатоци US$ 11.

Подробности

Тип Елемент:
Мъниста
Глоба или мода:
Модни модели
търговска марка:
Звездна Песен
Материал:
Стъкло
Външен Диаметър:
2MM
Форма На Продукта:
Кръгла Форма
Тегло На Продукта:
100G
Номер На Модела:
GB001
Материал:
Стъкло
Размер:
около 2 мм
Цвят:
вижте на снимка (избор)
MOQ:
100 г / лот
Място на произход на стоките:
Zhejiang, Китай (Континентален)
Диаметъра На Продукта:
2MM

Те също купуват с този продукт