.

.

Добро качество на HUAHUI прокатный stan руски ролкови stan, бижута като Инструменти & обзавеждане HUAHUI леярни инструменти

Добро качество на HUAHUI прокатный stan руски ролкови stan, бижута като Инструменти & обзавеждане HUAHUI леярни инструменти

Оценки на купувача:

BGN 498.00 -11 %
BGN 560.00
Брой продукти
В магазина

#HH-RM03 Валавница Опис
Cid 5.3 : 1
Ролери дијаметар : 50mm
Рамна површина(+/-0.01 mm) : 65mm
Максимална отворање : 0-10мм
Плоштад жица(+/-0.01 mm) : 10 (5.0 .. 1.0)
На страна ролки
Прстен месо тело - половина круг, елипса : 6 (5.3x1.2 .. 2.0x0.8)
Ние имаме започна користење на уникатни стврднување постапка која ни овозможува да ги промовираат супериорен ролки кои ќе се изврши убаво. Нашите ролки се направени од висок квалитет на јаглероден челик легура која нуди одлична отпорност на абење и надворешниот 3мм на ролни се појачани со околу 60 HRC за супериорен деформација отпор.
Нашите нови единици се сите во прав обложени за супериорен заштита од корозија и изглед. HUAHUI возен мелници функција вистински опрема намалување лесно да се претвори краток рачки.
Тука ние гарантираме за следното, ви Благодариме за вашето внимание.
Сите производи се директно од оригиналниот производител;
Сите од нив имаат добар квалитет, конкурентна цена, совршен за техничка поддршка, и совршен по продажба на услуги;
Ќе купување на најдобар квалитет со најевтини можни цени загарантирана.
Ние обезбеди 12 месеци гаранција!
Изјава :
Пакетот ќе бидат означени како личен подарок со пониска вредност за да ви помогне да заштедите на царина. Но ако се уште се наплаќа царина со ниска фактура, мора да се плати данок од себе. Цената не вклучува никаква царина. Го цениме вашиот вид разбирање.
Начин на плаќање
Ние прифаќаме 1.Банкарски трансфер 2.Alipay 3.Клиентите сакаат користење на Кредитна Картичка или Дебитна Картичка, кој исто така може да направи плаќање преку овие две методи.
Превозот и Ракувањето со
1. Повеќе купувања заштеда план : ве Молиме бидете сигурни дека еден плаќање за секоја од нив ќе го освои. Ние ќе се комбинираат на превозот, кога ќе се направи повеќе купувања.
Понекогаш превозот време потрае малку подолго, поради Локалните испраќање или други причини.
2. Точно и доволно соодветните информации : ве Молиме прикачен вашиот телефонски број кога ќе плаќање, така што ќе може да го објавите вашиот пакет безбедност и непречено.

Подробности

Тип Елемент:
Бижута, Инструменти И Оборудване
Дължина На Продукта:
8inch
Тегло На Продукта:
27
Височина На Продукта:
8inch
Диаметъра На Продукта:
11inch
Широчина На Елемента:
6inch
Материал:
Метални
Характеристики На Продукта:
прокатный stan
Вид На Бижута, Инструменти И Оборудване:
комплект инструменти
Номер На Модела:
HH-RM03
Тип На Метали:
Мед
Цвят:
Сини
Място на произход на стоките:
Fujian, Китай (Континентален)
is_customized:
Yes
Име:
ХУАХУЙ

Те също купуват с този продукт