.

.

10 Бр Восък Резба Нож Комплект Скулптура На Острието Восък, Керамика, Глина, Скулптура, Дърворезба Инструмент За Моделиране Бижута Инструменти

10 Бр Восък Резба Нож Комплект Скулптура На Острието Восък, Керамика, Глина, Скулптура, Дърворезба Инструмент За Моделиране Бижута Инструменти

Оценки на купувача:

BGN 23.00 -10 %
BGN 25.58
Брой продукти
В магазина


Плаќање : да ја прифатиме alipay тука. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ Превозот : Внимание, ве Молам! ние сме меѓународни продавачот од Кина копното. ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната.Тоа може да се направи за 10 до 25 работни дена за испорака. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас. ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас. 1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. 3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. 4. Сликите се земени од реалниот објект, но може да има нешто како бојата разликата за светлина и различни серија, особено на некои модел прикажан не се вистински објект и се за вашиот референца само. 5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. 6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. - Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати. - Вратите на еу : Ако имате било какви прашања или има било каков проблем на објектот, ве молиме да ни испратите e-mail ПОБРЗО, ние ќе се потрудиме да го реши проблемот ПОБРЗО. Ние веруваме дека добрата комуникација ќе се постигне добар резултат, Клиентот ги задоволи е многу важно за нас!

Подробности

Тип Елемент:
Бижута, Инструменти И Оборудване
търговска марка:
Уф ти
Вид На Бижута, Инструменти И Оборудване:
Гравиране Инструменти
Тегло На Продукта:
0.35

Те също купуват с този продукт