.

.

Сладки звънец смола украса находки кръгли кабошоны син уроки модел бижута Камея висулка настройки KB1323

Сладки звънец смола украса находки кръгли кабошоны син уроки модел бижута Камея висулка настройки KB1323

Оценки на купувача:

BGN 5.00 -22 %
BGN 6.38
Брой продукти
В магазина


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2 Слатка Бел
Смола Embellishments Наоди Круг Cabochons Сина Зло Око Шема Накит Камео Pendant Settings KB1323
Точка Бр.
KB1323
Објектот Количина
30pcs/многу - 100pcs/многу
Објектот Материјали
Цинк легура
Објектот Главно Бои
Античкиот Бронза
Објектот Околу Големината 10мм-20mm
Објектот Форма
Приврзоци Шарм
Мерка Конверзија
1cm=0.393 инчен 1 инч=2.54 см
Објектот Useage
Одговара накит одлуки pendant наоди (ѓердан или нараквица, earring dangle pendant ect) или други рачно изработени наоди занаети .
ПАКЕТИ
Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас .Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот. Во исто време, можете да фотографирате и испратете ја на нас, ние ќе го реши проблемот за вас во прв пат.
копното. ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната.Тоа може да се направи за 10 до 25 работни дена за испорака. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас. ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас.
Превозникот Име
Проценето Време во Транзит
Следење На Услугата
DHL
За 3-5 дена
www.dhl.com
UPS-от
За 3-5 дена
www.ups.com
EMS
Околу 5-7 дена
www.ems.com
Кина Пост Воздух
Околу 15-25 дена
www.intmail.183.com
HKPOST
Околу 15-20 дена
www.hongkongpost.com
Ако ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате.
Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци ,царински и други давачки во текот на превозот ! Сите предмети треба да се испраќаат до потврдена адреса.
УСЛОВИ ЗА ПРОДАЖБА
Ако не сте задоволни со точка од која било причина, тоа може да се врати во оригиналната состојба во рок од една недела по приемот. ние ќе ви испратиме целосна наплата заедно со превозот на трошоците веднаш штом ќе се добие објект. Но купувачот треба да се плати за враќање превозот.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
Прашања
Одговори
Дали ви се комбинираат наредби?
Да, ние може да се комбинираат наредби, така што вие само треба да се обрне едно време.

Подробности

Тип Елемент:
бижута находки
Тип Бижута Находки:
Подпори
Размер:
10mm-20mm
Характеристики На Продукта:
Очите Pattern Бижута Камея
Номер На Модела:
KB1323
Материал:
Силикон
търговска марка:
СЛАДКИ КАМБАНКА
Глоба или мода:
Модни модели
Стил:
Модерен
покритие:
Антична Бронзова Обшивка
Цвят:
Античен Бронз
Размер:
10mm-20mm
Място на произход на стоките:
Zhejiang, Китай (Континентален)
is_customized:
Yes

Те също купуват с този продукт