.

.

Безплатна Доставка! Продажба на едро AAA Top Quality 16mm 6106 Crystal almond/pear pendant Fuchsia color 60pcs almontd001

Безплатна Доставка! Продажба на едро AAA Top Quality 16mm 6106 Crystal almond/pear pendant Fuchsia color 60pcs almontd001

Оценки на купувача:

BGN 13.90
Брой продукти
В магазина


Expresss услуга може да предизвика данок, ве молиме проверете го, ако не ви се потребни, ве молиме оставете порака за нас, ви благодариме! : ) Ти се исто така добредојдени да контактирате со нас за подобра цена додека голем дел треба~
Ве молиме изберете бесплатен превозот услуга кога се купи повеќе од 100и парцела ќе биде испратите Изразат како што е кажано, ви благодариме! : )
Детали
материјали
K9 Кристално Стакло
големина
16mm
количина
60pcs/многу
површина
висок квалитет, одлична изработка
боја
fuchsia (како на сликата)
Useage
Ѓердан&хривнија синџири,накит наоди
Сите наши објект пратката е преку ВОЗДУХ MAIL, Објектот се постигне повеќето земји во рок од 20 дена. (Вистинската транзит време може да се разликува и е најдобро да се проценува, но не гарантира.)
- Ако не можете да добиете пост по истекот на 30 дена од денот ние испратени до вас, ве молиме контактирајте не директно . Ние ќе бидеме со вас да го решат случајот. Ве молиме да ни веруваат, ние ќе се обезбеди најдобра услуга со искрен однос.
Услови на Испорака :
Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод. Предмети се испраќаат само по плаќањето е потврдено од страна на Зачувам.
Превозот Компании :
Ние поддршка на пратката од страна на "Кина пост Воздух Пошта" "ЕМС" "DHL" "FEDEX" , Ако ви треба помош во изборот на брз и сигурен испорака компанија,ве молиме контактирајте со нас директни и ние ќе се потрудиме да ви помогне. Ви благодариме!

Подробности

Тип Елемент:
Мъниста
Глоба или мода:
Модни модели
търговска марка:
Азапиас
Материал:
Crystal
Номер На Модела:
6106 Бадемово Покаяние
Форма На Продукта:
Грушевидная Форма
Тегло На Продукта:
1g
Материал:
K9 Кристалното Стъкло
Тип:
Разнообразни Мъниста
Форма:
6106 Бадемово Покаяние
Повърхностно Покритие:
Машинно рязане
Качество:
Клас ААА
Място на произход на стоките:
Zhejiang, Китай (Континентален)
цвят на камъка:
Фуксия
Размер:
16mm

Те също купуват с този продукт