.

.

(Mix 14 мм и 20 мм) 100 бр. цветни восък тел акрилна пластмаса свободни мъниста за бижута и аксесоари

(Mix 14 мм и 20 мм) 100 бр. цветни восък тел акрилна пластмаса свободни мъниста за бижута и аксесоари

Оценки на купувача:

BGN 32.00 -13 %
BGN 36.78
Брой продукти
В магазина


Бесплатен Превозот : Под $150 ( вкупен износ, во мојата продавница) биле испратени преку Кина Пост Воздух Пошта (во Светот) ; Над $150 (вкупна сума) биле испратени преку EMS/Федекс, ако вашата нарачка над $150,plz изберете CPAM опција, ќе испрати парцела преку EMS/Федекс ( освен за далечински countrices,plz контактирајте со нас ) .
Ви Благодарам Многу!
Материјал : Акрилик & Восок Жица
Мушка Големина : за 14 MM & 20 MM
MOQ : 50 Pcs-14 MM,50 Pcs-20 MM,вкупно е 100pcs.
УПОТРЕБА :
ПРЕВОЗОТ
1. Предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена откако ќе се потврди на вашата исплата.
2. Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно.
3. Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод. Нормално, тоа трае 10-20 дена за пристигнување со Кина Пост Воздух Mail, и трае 3-10 дена од EMS/Федекс.
4. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ако не примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, и тогаш јас ќе им помогне да ги пратите на тоа.
Надоместоци
Ако сакате враќање на пари, бидејќи на објектот дефект или некои други проблеми со квалитетот, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена откако ќе го добие. висината на надоместокот што се однесуваат на reback мејлинг треба да биде превземено од страна на себе си.
Повратни информации
Задоволството на клиентите е многу важно за нас. Ако сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме да ја напуштат повратни информации. Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор.
30*14 MM 300 PCS 925 Сребрен Позлатен "U" Стил Обетки Clasps Куки DIY Накит Фитинзи/Додатоци US$ 8.39 /многу
300 парчиња / многу
65*15 MM 100 Pcs Никел Боја Метал Pin Brooch Clasps Куки DIY Накит Наоди и Компоненти US$ 14.

Подробности

Тип Елемент:
Мъниста
Глоба или мода:
Модни модели
търговска марка:
Звездна Песен
Материал:
Акрил
Форма На Продукта:
Кръгла-блестяща форма
Тегло На Продукта:
2-3g
Номер На Модела:
жично топчета 01
Материал:
акрилни, памучни и восъчен тел
Цвят:
МИКС ЦВЕТОВЕ
MOQ:
100шт
Място на произход на стоките:
Zhejiang, Китай (Континентален)
Диаметъра На Продукта:
14mm&20mm

Те също купуват с този продукт