.

.

Новата есен-зима дамски реколта топла вълнена hoody дъждобран палто цвете бродирана спад на рамото ръкав вълнена наметало на горно облекло

Новата есен-зима дамски реколта топла вълнена hoody дъждобран палто цвете бродирана спад на рамото ръкав вълнена наметало на горно облекло

Оценки на купувача:

BGN 55.00 -30 %
BGN 78.38
Брой продукти
В магазина

Големината е Азија големина, со различни Русија, Европскиот и американскиот големина. Ако вие не може да се потврди големина, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе го повика големина одговара за вас. Азија Големина(cm) Биста Ракав Рамо Должина cm инчен cm инчен cm инчен cm инчен XS 80 31.50 0 0.00 34 13.39 71 27.95 S 85 33.46 0 0.00 35 13.78 72 28.35 М 90 35.43 0 0.00 36 14.17 73 28.74 L 94 37.01 0 0.00 37 14.57 74 29.13 XL 98 38.58 0 0.00 38 14.96 75 29.53 2 XL 102 40.16 0 0.00 39 15.35 76 29.92 3 XL 106 41.73 0 0.00 40 15.75 77 30.31 Оваа облека големина на информации е само за референца само, ве молиме овозможи 1-2cm (1cm=0.39 инчи) разлики поради прирачник за мерење, Проверка на над детални мерења внимателно да се избере правилната големина.
Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор.

Подробности

Размер:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жени
Вид Връхни Дрехи:
Вълна И Смеси
Украса:
Бродерия
Материал:
полиамид
Дължина ръкав(см):
Кратък
Номер На Модела:
09400
търговска марка:
Паузи
Тип:
дъждобран
Стил:
Офис Дама
Дължината На Дрехата:
Редовен
Яка:
V-Образно Деколте
Тип На Затваряне:
Отвори Бод
Състав На Материала:
81%-90%
Стил Ръкави:
Спад-от рамо
Вид На Модела:
Цвете

Те също купуват с този продукт