.

.

2017 New Aimpact Women Yogo Pants Секси Fitness SweatPants Mesh Patchwork Момиче Стегнат Running Workout Pants дамски спортни гамаши

2017 New Aimpact Women Yogo Pants Секси Fitness SweatPants Mesh Patchwork Момиче Стегнат Running Workout Pants дамски спортни гамаши

Оценки на купувача:

BGN 21.00 -31 %
BGN 30.38
Брой продукти
В магазина


2017 Нови Aimpact Жените Yogo Панталони Секси Фитнес Sweat Pants Мрежа Крпеница
Девојка Тесни Работи Тренингот Панталони Женски Спортски leggings
Големина S Половината : 64-72cm/25-28in Панталони Должина : 84cm/33.1 во
Големина M Половината : 72-78cm/28-30in Панталони Должина : 85cm/33.5 во
Големина L Половината : 78-84cm/31-33in Панталони Должина : 86cm/33.9 во
Големина XL Половината : 84-90cm/33-35in Панталони Должина : 87cm/34.3 во
2017 Нов Дизајн.Дизајнерот користи мрежа комбинација Tec,кои специјално се направи сте секси,тенок одговара.
Тоа е со голема еластичност која може да ви помогне да биде удобно кога се прави спорт.
За Големина : ве Молиме проверете ја големината информации пред вашата цел. И ако не сте сигурни да ги собереш вашата големина,ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе ви помогнеме да ви препорачуваме да вистинската големина. Можете да не падне на превозот? Да, ние може да се испрати на стоки за вашите клиенти директно и нема да остави никакви информации за нас. Што Повеќе, што може да се стори пакет како вашето барање. Како може да track my парцела? Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : www.17track.net/en(Копирани на пребарувачот за да ја отворите) Што можам да направам кога купување заштита времето истекува? Ако вашето купување заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Па вашите пари нема да одат на нашата сметка. Дали има некој царина? Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина.

Подробности

Размер:
S, M, L, XL
Тип Елемент:
Пълна Дължина
Спортен Тип:
йога
Пол:
Жени
Форма:
Подходящ е по-малко, отколкото обикновено. Моля, проверете информацията за размера на този магазин
търговска марка:
AIMPACT
Материал:
Ликра, Полиестер
Номер На Модела:
CK811
Тип Тъкани:
Сукно
Тип На Затваряне:
Еластичен Колан
Размер:
S/M/L/XL
Материал:
90% полиестер, 10% ликра
Характеристика:
Дишаща / Тънък Инсталирани / Еластичност / Окото Мозайка
Описание:
Класически спортен слаб бягане Yogo Панталони, дамски спортни панталони
Описание 2:
Фитнес Фитнес Зала, Дамски Спортни Панталони Slim Fitted Секси Момиче Yoga Pants
Описание 3:
2017 нов секси фитнес зала Yogo панталони за жени
Описание 4:
Секси жени фитнес тренировка тесни панталони гамаши за момичета

Те също купуват с този продукт