.

.

3шт високо качество на универсалната 5. 5x2. 1 мм DC захранващ кабел за лаптоп захранване AC / DC адаптер DC кабел магнитен пръстен Безплатна доставка

3шт високо качество на универсалната 5. 5x2. 1 мм DC захранващ кабел за лаптоп захранване AC / DC адаптер DC кабел магнитен пръстен Безплатна доставка

Оценки на купувача:

BGN 11.98
Брой продукти
В магазина


1) 100% сосема нов
2) DC 5.5x2.1mm моќ конектор кабел
3) DC Моќност Дијаметар на Приклучокот (Надворешно/Внатрешно) : 5.5 мм / 2.1 mm
4) Максимална прекуструјна : 3А, Максимален напон : 300 V
5) Максимална температура : 80 степени
6) Висок квалитет со магнетен прстен
7) Должина : околу 1.2 m
8) Употреба : Кога вашиот DC Кабелот на полначот (на крајот се поврзете на полначот) да не е во ред, но вашиот полнач е уште работат, тогаш само може да се промени оваа DC Кабел.
9) Забелешка : ве Молиме проверете ја вашата конектори дијаметар на полначот е ист како нашиот опис пред да нарачате. Ви благодарам многу.
Пакетот вклучува :
3 еез x DC моќност кабел
Превозот 1. Почитувани, ако изберете Продавачот за Испорака Метод, можете да ги пратите на вашиот парцела, како и да имаат следење на информации. Време на испорака : руски : 15-40 дена; Европски земји : 15-30 дена, АМЕРИКА & Австралија : 10-30 дена 2. Нарачки ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по плаќање потврдена. За да се заштитат и на купувачи и продавачи, тоа може да потрае и до 24 часа за да се потврди плаќањето. 3. Ние само брод да се потврди цел адреса. За руската клиент, ве молиме да се обезбеди контакт име и презиме, ако не, руски царинското ќе се одржи на пратката и испрати назад до Кина. 4. Почитувани Пријатели, ако сакате да купите полнач, ве молиме да не избере испорака метод преку epacket (освен САД клиенти), ве молиме изберете Кина пост воздух mail или други. Бидејќи epacket не го прифати електронски производ овие денови. Ви благодариме за соработката. Царинската 1. Цената што ја плаќаат за објектот исклучува било царински даноци. Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност. 2. Ние обично се изјасни стоката како ПОДАРОК на commericial. Ако ова не е во ред, ве молиме, известете. Повратни информации Доколку не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават 5 ѕвезди повратни информации. Ако имате било какви прашања во врска со вашата трансакција, ве молиме контактирајте со нас.

Подробности

Дължина на кабела:
120 см
Цвят:
Черен
Статут На Продукти:
Склад
Тип:
Захранващ Кабел
Номер На Модела:
Кабел 5.5*2.1 мм
Пакет:
No

Те също купуват с този продукт