.

.

WZSM нов лаптоп, LCD кабел за ACER Aspire 7740 7736 7736G 7540 7740G 7540G видео кабел P / N 50. 4GC01. 101

WZSM нов лаптоп, LCD кабел за ACER Aspire 7740 7736 7736G 7540 7740G 7540G видео кабел P / N 50. 4GC01. 101

Оценки на купувача:

BGN 12.00 -6 %
BGN 12.78
Брой продукти
В магазина


Сосема Нов висококвалитетен LCD Видео Кабел
Гаранција : 90days
Пакетот вклучува : лаптоп, Лцд Кабел
Повратни информации :
1 Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас. Вашето задоволство е наш врвен приоритет .
2 Ако ја прими стоката со не сте задоволни ,ве молиме контактирајте со нас .Ние ќе ви одговори во рок од 12 часа.
Ние ќе се справи и со тоа, обидете се да се направи среќни.ве молиме да ни веруваат .
3 Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ни даде позитивна повратна информација, ви благодариме за вашата помош.

Подробности

Дължина на кабела:
Друго
Тип:
Промоционален Кабел Dada
търговска марка:
WZSM
Пакет:
ДА
Номер На Модела:
50. 4gc01. 101
Статут На Продукти:
Склад

Те също купуват с този продукт