.

.

WZSM Brand New LCD Screen Кабел for Lenovo G570 G575 LCD Video кабел P / N DC020015W10

WZSM Brand New LCD Screen Кабел for Lenovo G570 G575 LCD Video кабел P / N DC020015W10

Оценки на купувача:

BGN 12.00 -1 %
BGN 12.14
Брой продукти
В магазина


Сосема Нов висококвалитетен LCD Видео Кабел
Гаранција : 90days
Пакетот вклучува : лаптоп, Лцд Кабел
Повратни информации :
1 Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас. Вашето задоволство е наш врвен приоритет .
2 Ако ја прими стоката со не сте задоволни ,ве молиме контактирајте со нас .Ние ќе ви одговори во рок од 12 часа.
Ние ќе се справи и со тоа, обидете се да се направи среќни.ве молиме да ни веруваат .
3 Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ни даде позитивна повратна информација, ви благодариме за вашата помош.

Подробности

Дължина на кабела:
Друго
Тип:
Промоционален Кабел Dada
търговска марка:
WZSM
Пакет:
ДА
Номер На Модела:
DC020015W10
Статут На Продукти:
Склад

Те също купуват с този продукт