.

.

Нова оригинална аудиоплата с кабел за таблет Lenovo IdeaPad Miix 2 10 20284, FRU 90003378 LS-A141P

Нова оригинална аудиоплата с кабел за таблет Lenovo IdeaPad Miix 2 10 20284, FRU 90003378 LS-A141P

Оценки на купувача:

BGN 19.20
Брой продукти
В магазина

Опис име на Производ : Слушалки Аудио Одбор Дел Број # : LS-A141 P Состојба : Нова Гаранција : 60-дена Модел се Користи во : Idea Pad Miix 10 20284 Таблета ! ( Ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате ако сте сигурни за компатибилност !) Пакетот вклучува : Слушалки Аудио Одбор со кабел Напомена : проверете го нашиот фото внимателно, бидејќи ќе примите објект токму како што нашите слика, а клиентот е одговорен за нарачување на точни лаптоп делови.
Меѓународни Купувачот ве Молиме Имајте во предвид :
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Превозот И Ракувањето Со
1. ние можеме да брод на објекти за целиот свет.и сме биле испратени до многу земји, на пример : Itlay,Шпанија,Франција,Иран и така натаму.
2.Товарни е евтин ,ние можеме да брод од Сингапур Пост. DHL, ,EMS ,Кина Пост Воздух Mail .
Nont : превозот од Сингапур Пост многу бавно . ако ви треба превозот брзо Ние, исто така, може да обезбеди Изрази,како што се Fedex,DHL,EMS,обично 3-7days за повеќето земјата.Ако ви треба Брз превозот,контактирајте со нас.
3.Ние обично ја пратите пратката од страна на Кина Пост Воздух Mail или Сингапур Пост. ние ќе го испратите на следење на број по испрати,повеќето земја ќе пристигне парцела во 12-35 работни дена.
Повратни информации
Позитивни Повратни информации е многу важна за нас.
Негативна или неутрална повратни информации не може да ги реши проблемите. Верувам дека комуникацијата е најдобар начин да го реши проблемот.

Подробности

Дължина на кабела:
Аудиоплата Слушалки
търговска марка:
КХИ
Тип:
Кабелен Адаптер
Номер На Модела:
Miix 10
Статут На Продукти:
Склад
Пакет:
No

Те също купуват с този продукт