.

.

Wzsm Wholesale New LCD Flex Video Cable for lenovo Ideapad Y500 laptop кабел QIQY6 DC02001ME0J

Wzsm Wholesale New LCD Flex Video Cable for lenovo Ideapad Y500 laptop кабел QIQY6 DC02001ME0J

Оценки на купувача:

BGN 12.00 -6 %
BGN 12.78
Брой продукти
В магазина


Сосема Нов висококвалитетен LCD Видео Кабел
Гаранција : 90days
Пакетот вклучува : лаптоп, Лцд Кабел
Повратни информации :
1 Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас. Вашето задоволство е наш врвен приоритет .
2 Ако ја прими стоката со не сте задоволни ,ве молиме контактирајте со нас .Ние ќе ви одговори во рок од 12 часа.
Ние ќе се справи и со тоа, обидете се да се направи среќни.ве молиме да ни веруваат .
3 Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ни даде позитивна повратна информација, ви благодариме за вашата помош.

Подробности

Дължина на кабела:
Друго
Тип:
Промоционален Кабел Dada
търговска марка:
WZSM
Пакет:
ДА
Номер На Модела:
QIQY6 DC02001ME0J
Статут На Продукти:
Склад

Те също купуват с този продукт