.

.

LCD дисплей видео кабел за Lenovo Ideapad Yoga 2 11, DC02C004P00

LCD дисплей видео кабел за Lenovo Ideapad Yoga 2 11, DC02C004P00

Оценки на купувача:

BGN 24.00
Брой продукти
В магазина

Опис име на Производ : LCD Дисплеј на Видео Кабел за Дел Број # : DC02 C004 P00 Состојба : Акции Гаранција : 60-дена Модел се Користи во : Ideapad Yoga 2 11" ! ( Ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате ако сте сигурни за компатибилност !) Пакетот вклучува : 1pc LCD Дисплеј на Видео Кабел Напомена : проверете го нашиот фото внимателно, бидејќи ќе примите објект токму како што нашите слика, а клиентот е одговорен за нарачување на точни лаптоп делови.
Меѓународни Купувачот ве Молиме Имајте во предвид :
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Превозот И Ракувањето Со
1. ние можеме да брод на објекти за целиот свет.и сме биле испратени до многу земји, на пример : Itlay,Шпанија,Франција,Иран и така натаму.
2.Товарни е евтин ,ние можеме да брод од Сингапур Пост. DHL, ,EMS ,Кина Пост Воздух Mail .
Nont : превозот од Сингапур Пост многу бавно . ако ви треба превозот брзо Ние, исто така, може да обезбеди Изрази,како што се Fedex,DHL,EMS,обично 3-7days за повеќето земјата.Ако ви треба Брз превозот,контактирајте со нас.
3.Ние обично ја пратите пратката од страна на Кина Пост Воздух Mail или Сингапур Пост. ние ќе го испратите на следење на број по испрати,повеќето земја ќе пристигне парцела во 12-35 работни дена.
Повратни информации
Позитивни Повратни информации е многу важна за нас.
Негативна или неутрална повратни информации не може да ги реши проблемите. Верувам дека комуникацијата е најдобар начин да го реши проблемот.

Подробности

Дължина на кабела:
Дисплей с течни кристали видео Ca
търговска марка:
КХИ
Номер На Модела:
Йога 2
Тип:
Мини-Порт На Дисплея
Статут На Продукти:
Склад
Пакет:
No

Те също купуват с този продукт