.

.

Нов високоговорител за лаптоп HP SPS-767452-001 L&R

Нов високоговорител за лаптоп HP SPS-767452-001 L&R

Оценки на купувача:

BGN 28.80
Брой продукти
В магазина


Нов лаптоп звучник за HP СПС-767452-001 L&R
СТЕ имале подобро да се споредат слик wtih вашиот оригиналот,ви благодарам.
Превозот : 1.Бесплатен Превозот од Пост Воздух Mail, Нормално 15-50 дена да бидат испорачани.Брод од страна на објавите се можни на задоцнување, ако треба итно, ве молиме изберете да брод од страна на курирската служба DHL или UPS. 2.Ако изберете да брод од страна на курирската служба DHL или Fedex, но адресата на примачот не е во оддалечена област, стоката ќе биде shiped од UPS-от. 3.Сопствени грешки може да бидат потребни, ве молиме потврдете го со вашите сопствени ако тие се потребни никакви семинарска работа или екстра внатрешен задолжен пред цел.и јасно обичај, ако е потребно Почитувани,pls чекаат повеќе денови .ние сме група на стоката се deleyed на октомври.покрај твое, другите исто така се среќаваат со ова одложување проблем.но, ние може да се сигурни дека ова добро ќе пристигне во твое,само треба време .така pls да чекаат повеќе .Всушност ,тоа е проблем на кина пост воздух.

Подробности

Дължина на кабела:
говорител
Тип:
SATA Кабели
Номер На Модела:
за HP SPS-767452-001
Статут На Продукти:
Склад

Те също купуват с този продукт