.

.

2 елемента 5. 5x2. 5mm 5.5*2.5 мм DC съвет мъжки конектор dc захранващ кабел за Lenovo, Toshiba, Acer лаптоп, зарядно устройство, кабел за постоянен ток

2 елемента 5. 5x2. 5mm 5.5*2.5 мм DC съвет мъжки конектор dc захранващ кабел за Lenovo, Toshiba, Acer лаптоп, зарядно устройство, кабел за постоянен ток

Оценки на купувача:

BGN 10.38
Брой продукти
В магазина


1) DC 5.5x2.5mm моќ конектор за кабел со магнетен прстен
2) 100% сосема нов;
3) DC Моќност Дијаметар на Приклучокот (Надворешно/Внатрешно) : 5.5 мм / 2.5 mm
4) M aximum прекуструјна : 3А, М aximum напон : 300 V
5) М aximum температура : 80 степени
6) Должина : околу 1.2 m
7) Употреба : Кога вашиот моќ DC адаптер Кабел (на крајот се поврзете на адаптер) не е во ред, но вашата моќ адаптерот е уште работат, тогаш само може да се промени оваа DC Кабел.
8) Забелешка : ве Молиме проверете ја вашата адаптер за полнач е ист како нашиот опис пред да нарачате. Ви благодарам многу.
Пакетот вклучува :
2 парчиња x DC моќност кабел
Превозот 1. Нарачки ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по плаќање потврдена. За да се заштитат и на купувачи и продавачи, тоа може да потрае и до 24 часа за да се потврди плаќањето. 2. Ние само брод да се потврди цел адреса. За руската клиент, ве молиме да се обезбеди контакт име и презиме, ако не, руски царинското ќе се одржи на пратката и испрати назад до Кина. 3. Почитувани Пријатели, ако сакате да купите полнач, ве молиме да не избере испорака метод преку epacket (освен САД клиенти), ве молиме изберете Кина пост воздух mail или други. Бидејќи epacket не го прифати електронски производ овие денови. Ви благодариме за соработката.
Царинската
1. Цената што ја плаќаат за објектот исклучува било царински даноци. Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
2. Ние обично се изјасни стоката како ПОДАРОК на commericial. Ако ова не е во ред за вас, ве молиме да ни оставите порака.
Повратни информации Доколку не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават 5 ѕвезди повратни информации. Ако имате било какви прашања во врска со вашата трансакција, ве молиме контактирајте со нас.

Подробности

Дължина на кабела:
Друго
Цвят:
Черен
Статут На Продукти:
Склад
Тип:
Захранващ Кабел
Номер На Модела:
Кабел dc 5.5*2.5 мм
Пакет:
No

Те също купуват с този продукт