.

.

Високо качество на 9 инча дънна платка USB 2.0 кабел за адаптер на задния панел група 2 порта USB кабел за дънната платка

Високо качество на 9 инча дънна платка USB 2.0 кабел за адаптер на задния панел група 2 порта USB кабел за дънната платка

Оценки на купувача:

BGN 3.00 -16 %
BGN 3.57
Брой продукти
В магазина


Висок quaility производ,Сосема нов.
Внатрешната 2 Порт USB Конектор за Кабел за матичната Плоча е кабел за се поврзете со плочи да се користи 2 порти надворешен USB порти. Инсталацијата е многу едноставна. Само погледнете на вашата матична плоча за две 5-пински USB порти.
Дали имате матична плоча со екстра USB 1.1 или USB 2.0 заглавија кои не користите?
Сега можете лесно и ефтино стави да се користи.
Ќе се понуди на сосема нов USB 2.0 Плоча Кабел Собранието .
Овој висок квалитет USB 2.0 компатибилен плоча кабел собранието е совршен за поврзување на дополнителни USB 2.0 порти на плочи со дополнителни хедери. Сега можете да го користите оние екстра USB 1.1 и USB 2.0 портови. Други USB плоча кабел собранието не компатибилен со USB 2.0, но овој е. Стандардна боја кодирани конектор е 2 X 5 и ќе работи со 8, 9 и 10 pin надвор конфигурации. Кабел собранието е поставено да стандард default жица задача конфигурација но, на исправи хартија клип е се што треба за да се олабави, се движат и да го ресетирате жици за да одговара на вашите специфични pin надвор задача.
Адаптер за компјутер случаите на двојна порта USB конектор за матична плоча .
Им овозможи на вашата матична плоча USB порт функција .
Бидете сигурни дека вашата матична плоча имаат двојна USB порт pin врска со глава пред да ја купите.
Должина : околу 9 инчи.
1 x USB Плоча Кабел за Надворешни 2 USB Порти Заградата 1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7.

Подробности

Дължина на кабела:
както показват
търговска марка:
Сплавное семе
Номер На Модела:
Кабел дънната платка USB към външни 2 портове USB скоба
Тип:
Удлинительный Кабел
Статут На Продукти:
Склад
Пакет:
No
Дължина на кабела:
Около 9 инча
Номер На Модела:
2215

Те също купуват с този продукт