.

.

(1000 бр./лот)безплатна доставка индивидуални евтини пластмасови PVC членство отстъпка vip-карта

(1000 бр./лот)безплатна доставка индивидуални евтини пластмасови PVC членство отстъпка vip-карта

Оценки на купувача:

BGN 223.97
Брой продукти
В магазина


бесплатен превозот прилагодено евтини Пластични ПВЦ членство попуст вип картичка
1 .Производи Име :
(1000pcs/многу)двете страни печатење 0.76 mm дебелина пластични пвц материјал тешко пластична картичка печатење
2. Материјал :
пвц материјал итн
3. Големина на :
ISO Стандард големина : 85.5 мм*54mm , CR80 ,кредитна картичка големина или како услов
4. Дебелина :
ISO стандард дебелина 0.76 mm,или 0,3 mm,0.5 mm или како услов итн
5 . MOQ :
1000pcs
6. Достапни В сплавови :
1.Површината ефект : Сјајна, мат, матирано завршувањето
2.4 боја офсет печатење или свила печатење
3.термички печатење серија броеви, дигитални број,врежана броеви
4.Кодекс 39, кодекс 128, EAN13 бар код и др
5 .Hico магнетна лента/ loco магнет лента (300 OE,2750 OE,4000 OE се на располагање.)
6.Нула исклучите панелот
7.Топло-печат злато,сребро, сина, црвена боја итн
8.Свила печатење металик бои/сребрена боја.
9.Место УВ.ДОД итн
10.Потпис panel
11.Holograms
12.QR кодот
7 . Апликации :
Клуб, посета, промоција, рекламирање, претпријатија, банка, сообраќај, осигурување, супер маркетинг, паркинг, училиште, контрола на пристап, супермаркет . e тц .
8 . Цена термини :
1.ЕКС-Work/ ФОБ /CNF/CIF цена.
2. Плаќање Т erm : T/T , Пари Грам или Western Union,кредитна картичка или како услов
9 . Олово време :
7-8 дена по приемот на 50% депозит (подолу 50000 компјутери.)
1 0 . Испорака начин :
Од експрес,од страна на море или воздух или како услов
1 1. Пакет :
250pcs во кутија 6*9.3*22.5 СМ,10 кутии во тетрапак, 13*23.5*50 CM
1 2 . Тежина
1,000 компјутери 7.5 KG
5,000 парчиња 3 3 KG
1 3 . Пример :
Ние може да обезбеди бесплатни примероци со товарни собрани како барање.
1 4 . Сертификат :
ИСО 9001 : 2000, SGS, Rohs,En71 тестирање извештај
15. Општи услови
Ја покажува сликата е само за вашиот референца на нашиот производ. Сите поврзани со детални цена и печатење барање,ве молиме проверете со продажбата.
пластични бизнис картичка
Зошто да го одберете нас?
1> Factory детали : имаме повеќето професионални картичка со една фабрика во Кина Искуство 25 години означување искуство Цена Factoy цена рок на Испорака 6-7 работни дена излез 50000000/устата
2>имаме професионален дизајн одделот и производство техничари,вклучувајќи ја и нашата продажниот оддел да помогне да се направи една единствена картичка за вас,тоа не е само на една картичка,но како и бебето!
3>Квалитетот на нашата душа,и Услугата е нашата цел,вашиот оцени/оцени по соработка е најважно за нас.

Подробности

Размер:
85.5*54
Предмет на:
печат на пластмасови карти
Материал:
прозрачен пластмасов материал,PVC материал и т.н
Размер:
CR80, размер на кредитна карта СНАДАРТ ISO, 85.5*54mm
Дебелина на:
Дебелина 0,5 мм
Начин Печат:
пълноцветен / ситопечат/CMYK/ситопечат и т.н
повърхностен ефект:
мат, гланц,мат и т.н. (гланц-това е нормално)
По Време На Производството,:
7-9 дни в рамките на 500 000 бр
Начин на плащане:
западните съединение, moneygram,T / T и т.н.
Цвят:
полупрозрачни / мат ефект/гланц/мат и т.н

Те също купуват с този продукт