.

.

Обичай тагове вид визитка Printting / облекло отпечатани на хартия на етикет рока / етикети за облекла, персонализировали потребителски дизайн Логоса

Обичай тагове вид визитка Printting / облекло отпечатани на хартия на етикет рока / етикети за облекла, персонализировали потребителски дизайн Логоса

Оценки на купувача:

BGN 58.00 -16 %
BGN 68.80
Брой продукти
В магазина


- Направен од висок квалитет на 400g 300g 800g дебела хартија cardstock
Бесплатни дупка удирани со тупаници ,
(Ако сте со користење на тагирање пиштол,ве молам дозволете ми да знам и јас нема да се удар на вашиот дупки)
- Обичај ознака со исклучок на прашка ако е потребно, прашка, ве молиме контактирајте ме,
- Двострано писмена форма или на друг печатење
******** Прилагодено Големината и Обликот ********
Пратете ми порака овде на Ali Express.
Ако би сакале да се распрашате за custom sizes или форми за вашите ознаки.
Различни големини и форми, ќе влијае на цената.
Ве молиме испратете ја вашата големина и уметнички дела("AI","CDR"),Ние ќе го цитирам за вас во рок од 24 часа.
Produstion време : 7days.

Подробности

Цвят:
пълноцветен печат
Размер:
обичай размер
Форма:
изработена по поръчка форма

Те също купуват с този продукт