.

.

С подгонянным пълноцветен, печатни логото дайте промо получите маркови хартиени карти за игра на едро

С подгонянным пълноцветен, печатни логото дайте промо получите маркови хартиени карти за игра на едро

Оценки на купувача:

BGN 677.60
Брой продукти
В магазина


Sunsing Промотивни Производи Co.,Ltd, кој се наоѓа во Ningbo, Жеџијанг провинција. Ние сме во близина Ningbo порта, која ни носи многу удобен транспорт. Потпирајќи се на супериорен квалитет и одлична услуга, нашите производи се продаваат и во Америка, Австралија, Нов Зеланд, Европските пазари. Со "Квалитетот на Прво место" и "Кредит Првиот" како нашата основна верување, ние го поздравуваме нови и стари клиенти работат заедно за да се создаде светла иднина! По напори на неколку години, ние се intergrated со производство и трговија во кориснички подарок и рекламирање материјали. Ние снабдување на високо квалитетни производи со убаво технологија на печатење, која прави сопствени продукти повеќе стилски и високо-одделение. Ние ќе се фокусираме на клиентите искуство и да го прифатат мали и големи нарачки во различна количина. Ова се занимаваат начин ја намалува непријатноста предизвикана од високите MOQ за клиентите и привлекува голем број на дилери.
"Супериорен Квалитет", "Брз" и "100% позитивни повратни информации" е нашата крајна цел и она што ние секогаш извршување. Ништо не е невозможно ако ние во собата на нашиот ум со него. Ние со нетрпение очекуваме да вашата влезот со цел да се развие со едни со други. Ајде да се бори за подобра иднина, и верувам дека можеме да направиме подобро.
Хартија Играње картичка
Предмет Бр. : PC001
Големина : 62*87mm
Користење на логото : целосна боја печатени на двете страни + полна боја прилагодено печатени кутија
Време на испорака : рок од 12 дена по ред потврда
1.Како можам да добијам некои примероци?
Чест ни е да ви понуди примероци. Нови клиенти се очекува да се плати за курир цена. Примероци се слободни за вас.
Во однос на курир цена : вие не може да се организира пик-ап услуга по Fedex, UPS-от, DHL, TNT, итн. да имаат примероци
собрани; Или информирате вашиот DHL/ТНТ/ФЕДЕКС/UPS-от колекција сметка. Тогаш можеме да ги испрати примероците на вашата сметка директно. 2. Она што е MOQ?
Нормално е MOQ 5000-10000pcs.Но, имаме мала количина цел услуга за многу предмети со MOQ на 500pcs по боја само.

Подробности

Размер:
62*87mm
търговска марка:
SUNPROMO
Игрална Карта:
печатна хартиена картичка
това е готово?:
ДА

Те също купуват с този продукт