.

.

Sevenoak SK-AMR02 Magic Arm DV LCD Monitor Camera Light universal подкрепа 5D2 плечевая стълбовете за Canon Gopro Nikon, Sony

Sevenoak SK-AMR02 Magic Arm DV LCD Monitor Camera Light universal подкрепа 5D2 плечевая стълбовете за Canon Gopro Nikon, Sony

Оценки на купувача:

BGN 54.32
Брой продукти
В магазина


Sevenoak SK-AMR02 Магија Рака LCD DV Следење на Камерата Светло Разноврсна Поддршка 5 D2 Рамо Поддршка Рака
Преглед
Sevenoak SK-AMR02 е дизајниран за DVs, камери, SLRs, итн. за да се поврзете камерата светлина и го следат.Тоа е професионална 11" articulating рака совршен за LED светло, LCD монитор или блиц светлина итн. на камери. Нејзините прецизни и трајни дизајниран магија рака со заклучување контрола на копчиња за ослободување или nlarge тензија која може да им даде на сите позиција движење. Оваа articulating магија рака поедноставува монтажа, сместување и прилагодување било на камерата за осветлување и други додатоци.
Карактеристики
1) Со Прецизен Дизајн, им овозможи на универзал монтажа опции
2) 90 степени pivotable и 360 степени ratable завршува
3) Supplie 1/4" завртка адаптери за да ги собере камера, светилка сопственикот и други додатоци
4) Articulating дизајн, со еден knob брави сите позиција
5) Супериорен квалитет, прецизни и трајни дизајн
6) Универзална женски теми
7) Заб заеднички дизајн
8) Steadier и посигурно
9) 11"долго
За Нас
Превозот
1. Ние брод на Светот.За земјата ние не бродот да, ве молиме контактирајте со нас.
2. Сите испорака на САД ќе бидат управувани од страна на EUB со следење на број, и други земји ќе бидат испратени од страна на регистрирани воздух mail со следење на број. Некои предмети ќе биде испорачуван Fed Ex смета на неговата тежина или волумен.
3. Објектот ќе биде предаден од 3 работни дена (време на викендите и празниците се одлично)
4. Царинските давачки, увоз даноци и други увоз ракување со такси се одговорни за купувачот.
5. Тоа обично трае околу. 9-25 дена (САД)
Се Враќа/Наплата
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 10 дена да се вратат од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
2. Ако ви се случува да се врати на објектот, ве МОЛИМЕ контактирајте со нас со твоите ID и да ги презентираат вашите специфични причина за враќање пред да го испрати назад.

Подробности

търговска марка:
Севеноак
Пакет:
ДА
Номер На Модела:
SK-AMR02

Те също купуват с този продукт