.

.

Sevenoak SK-C01MA LCD триъгълни монитор адаптер конектор за Gopro Canon Camera Камери система за подпомагане на стабилизиране на стенд

Sevenoak SK-C01MA LCD триъгълни монитор адаптер конектор за Gopro Canon Camera Камери система за подпомагане на стабилизиране на стенд

Оценки на купувача:

BGN 52.72
Брой продукти
В магазина


Sevenoak SK-C01 MA LCD Триаголен Следи Адаптер Приклучок за dslr фото Камера за видео камера Поддршка Екипаж Стабилизатор за Стабилизација Систем
Преглед
Sevenoak SK-C01 MA е универзален и изборни displayer конектор со 1/4 заклучување со завртки, 15mm заеднички алуминиумска цевка и изборни монтирани место. Displayer може да се монтира на тоа лесно и fastens тоа со заеднички завртка. Монтиран место на displayer може да се инсталира на соодветно место според ќе барање.
Карактеристики
1) кој е Компатибилен со повеќето SLR екипаж систем
2) Индивидуализира со други додатоци
3) Брзо ослободување и лесен дизајн
4) Универзална факултативна следи адаптер
5) Компатибилен со следење
За Нас
Превозот
1. Ние брод на Светот.За земјата ние не бродот да, ве молиме контактирајте со нас.
2. Сите испорака на САД ќе бидат управувани од страна на EUB со следење на број, и други земји ќе бидат испратени од страна на регистрирани воздух mail со следење на број. Некои предмети ќе биде испорачуван Fed Ex смета на неговата тежина или волумен.
3. Објектот ќе биде предаден од 3 работни дена (време на викендите и празниците се одлично)
4. Царинските давачки, увоз даноци и други увоз ракување со такси се одговорни за купувачот.
5. Тоа обично трае околу. 9-25 дена (САД)
Се Враќа/Наплата
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 10 дена да се вратат од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
2. Ако ви се случува да се врати на објектот, ве МОЛИМЕ контактирајте со нас со твоите ID и да ги презентираат вашите специфични причина за враќање пред да го испрати назад. Или ние ќе не одговара за изгубени за време на враќање превозот.
3. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување.
3. Замена или Рефундирање ќе се изврши по добивањето на објект во нејзината оригинална состојба и пакување.
4. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од .

Подробности

търговска марка:
Севеноак
Пакет:
ДА
Номер На Модела:
SK-C01MA
is_customized:
Yes

Те също купуват с този продукт