.

.

Sevenoak SK-R05 регулируема плечевая инсталиране на система за подпомагане на гърдите за DSLR камери DVs

Sevenoak SK-R05 регулируема плечевая инсталиране на система за подпомагане на гърдите за DSLR камери DVs

Оценки на купувача:

BGN 264.00
Брой продукти
В магазина


Sevenoak SK-R05 Прилагодливи Рамо Екипаж Стабилизатор Steadycam ПРО Стабилизација Систем за Canon Nikon, Sony DSLRs Camcorders DVs
Преглед
Sevenoak SK-R05 е прилагодлив рамо екипаж главно дизајнирани за стабилизирање на камери кога фотографирате. Тоа може да се користи заедно со дополнителна опрема вклучувајќи ги и надворешните следење на камера, LED светла, микрофон, итн. Алуминиумска цевка на рамо екипаж е stander 15cm.
Карактеристики
1) Стабилизира вашиот видео
2) Прилагодливи градите/тело подлога
3) Удобно пена handgrip
4) Брзо ослободување плоча
5) Тешки-должност алуминиум легура изградба
6) Намалување на слајд
7) се Користи заедно со разни додатоци, едноставна опрема, но голема функција
За Нас
Превозот
1. Ние брод на Светот.За земјата ние не бродот да, ве молиме контактирајте со нас.
2. Сите испорака на САД ќе бидат управувани од страна на EUB со следење на број, и други земји ќе бидат испратени од страна на регистрирани воздух mail со следење на број. Некои предмети ќе биде испорачуван Fed Ex смета на неговата тежина или волумен.
3. Објектот ќе биде предаден од 3 работни дена (време на викендите и празниците се одлично)
4. Царинските давачки, увоз даноци и други увоз ракување со такси се одговорни за купувачот.
5. Тоа обично трае околу. 9-25 дена (САД)
Се Враќа/Наплата
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 10 дена да се вратат од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
2. Ако ви се случува да се врати на објектот, ве МОЛИМЕ контактирајте со нас со твоите ID и да ги презентираат вашите специфични причина за враќање пред да го испрати назад. Или ние ќе не одговара за изгубени за време на враќање превозот.
3. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување.
3. Замена или Рефундирање ќе се изврши по добивањето на објект во нејзината оригинална состојба и пакување.
4. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од .

Подробности

търговска марка:
Севеноак
Пакет:
ДА
Номер На Модела:
SK-R05
is_customized:
Yes

Те също купуват с този продукт