.

.

23 Sevenoak SK-LS60 на Едро Мини камера за видео слайдер песен количка за Gopro Canon Nikon Sigma, Sony DV

23 Sevenoak SK-LS60 на Едро Мини камера за видео слайдер песен количка за Gopro Canon Nikon Sigma, Sony DV

Оценки на купувача:

BGN 159.92
Брой продукти
В магазина


W elcome да не контактирате ако сте заинтересирани во нашите производи.
И она што ќе го добиете во COCOSTUDIO се со добар квалитет.
Sevenoak SK-LS60 Камера Лизгачот Планирам Cam Steadicam Стабилизација Систем за Canon Nikon, Sony dslr фото Апарати Видео Camcorders
Преглед на Оваа Sevenoak Камера Лизгачот LS60 е дизајниран за да ви даде можност да се создаде високо квалитетно производство снимки без над-протега вашиот буџет.
Одликувајќи се тешки-должност елоксирани алуминиумски изградба, супер-мазна планирам железнички, дух ниво & тензија на вредноста, камерата Лизгачот LS60 ви дава најдобра вредност.
Тоа може да се доставуваат директно до tripod и, исто така може да се користи на самостојни со вклучени нозе, со што се отвора вашата камера прилагодување околу 2" надвор од земјата.
Камерата лизгачот LS60 е погодна за аматерски камери, професионални камери, како и за камери со функција за снимање филмови (на пример Canon 7 D, Canon 5 D Mark2, Канон 60 D,Canon 500 D, 550 D,Nikon D3100,D7000,Sony A55 итн.).
Карактеристики
1) Тешки-должност елоксирани алуминиумски изградба
2) Само-подмачкување мазна планирам железнички
3) Вграден во духот ниво за рамнотежа проверка
4) Тензија на вредноста завртка
5) 1/4" и 3/8" нишка адаптер за камери camcorders или топката глави
6) Создава високо-квалитетно производство снимки
7) ги Поддржува до 10 кг
8)Светло-тежина и пренослив
9)мазни за slideing со висок квалитет
10)идеален за videographers кога кампување, планинарење
Спецификација
Должина : 60cm
Шини : Само-подмачкување
Материјали : Елоксирани алуминиумски
Карактеристики : Дух Ниво и напнатост на вредноста
Пакет Големина : 66cm×13cm×7cm
N.W. 1.2 kg
G. W. 1.6 kg
Внимание : објектот SK-LS60 лизгачот е надграден за да се SK-LS60 B во Црна боја.
За Нас
Превозот
1. Ние брод на Светот.За земјата ние не бродот да, ве молиме контактирајте со нас.
2. Сите испорака на САД ќе бидат управувани од страна на EUB со следење на број, и други земји ќе бидат испратени од страна на регистрирани воздух mail со следење на број. Некои предмети ќе биде испорачуван Fed Ex смета на неговата тежина или волумен.

Подробности

Номер На Модела:
СК-ЛС60
търговска марка:
Севеноак
Пакет:
ДА
is_customized:
Yes
Магазин:
Официален Магазин Sevenoak
Пакет:
Манифактура Оригинална Опаковка

Те също купуват с този продукт