.

.

нов дизайн(6 дизайн може да изберете от )4 всички около занаят удар за Отпадъци, ръчно изработени / преге punches/ниво на границите на перфоратор

нов дизайн(6 дизайн може да изберете от )4 всички около занаят удар за Отпадъци, ръчно изработени / преге punches/ниво на границите на перфоратор

Оценки на купувача:

BGN 44.77
Брой продукти
В магазина


Име : 4" сите околу занает панч/нов дизајн.
Ова е посебно усогласување функција идеален за continuus удирање,
можете да го созд декоративни границите на картички и пликови,
Safe со своја заштитна капа и чување на податоци за моделот, Забава и лесен за користење,уживајте во сопствената креативност.
Ширевте големина е како подолу;
Укината големина е како подолу :
6 Дизајн како што е подолу може да избере,ве молиме оставете масажа за нас и да ни кажете кој дизајн ќе треба,или ние ќе ги испрати по случаен избор.ве молиме имајте во предвид тоа ,благодарение :
Метод на користење на овој производ ,ве молиме проверете како што е подолу :
"

Подробности

Номер На Модела:
8708
търговска марка:
kamei
Тип:
стандартен удар
is_customized:
Yes

Те също купуват с този продукт