.

.

Супер голям 3 етикет САМ Занаятите Punch EVA Creative един embosser Punch Card making Scrapbooking

Супер голям 3 етикет САМ Занаятите Punch EVA Creative един embosser Punch Card making Scrapbooking

Оценки на купувача:

BGN 33.57
Брой продукти
В магазина

Добредојдовте на Нашата Продавница! Ако ви треба било каква помош, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате во секое време! Јас ќе дадам се од себе за да ви помогнат. Уживање во вашата Шопинг!
Комбинираат Пратката Поддржана! 200 = Слободни EMS/UPS/DHL пратката (3-15days) 100 USD= можно попуст или слободни курир shiping Scrapbooking Хартија Puches Diy Креативни Играчки & Подароци Граница-Карта во донесувањето Одлуки Што е занает хартија удари? тоа е облик на хартија перфоратор многу добро креативно играчка/подарок за деца најдобра алатка за уметнички дела, рачно изработени занаетчиски.бележник на проектот, честитки, покани,фотографии,писма со.. занает перфоратор,можете да го созд нешто што сакате.. Како да го користите граница хартија punchers? одберете го моделот ви се допаѓа, и вметнете ја хартија во перфоратор притиснете го перфоратор отстрани перфоратор, и ќе видите patter на хартија
Ставка Детали Produt големина : appro x 11 см х 16 cm x 10 cm Печатење на Хартија големина : 60 mm до 80mm зависи од дизајни околу модел : супер големи димензии, број на моделот на S2886 Боја : Мулти-боја, светли Материјал : ABS+алуминиумски Моделирање : роман и единствен, многу цветни дезени се достапни
''
'

Подробности

търговска марка:
kamei
Номер На Модела:
S2886s
Тип:
стандартен удар
is_customized:
Yes

Те също купуват с този продукт