.

.

! 2(50 mm) цветни хартиени punches за занаяти и scrapbooking furador cortador de papel релеф машина punch R486

! 2(50 mm) цветни хартиени punches за занаяти и scrapbooking furador cortador de papel релеф машина punch R486

Оценки на купувача:

BGN 16.30
Брой продукти
В магазина


Ако ви треба било каква помош, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате во секое време! Карактеристики на производот Дизајни avaliable ве молиме оставете порака за дизајни сакате, благодарение Por корист де mencionar лос disenos que quiere despues де confirmar ел pedido, gracias
Почитувани Клиенти, Ние ви благодарам многу за посетата на нашата продавница. Задоволни сме да се ажурира на следново :
1. Купат повеќе Заштедат повеќе. Единствена цел на канцелариски производи над 100$ ужива слободни изразат испорака за повеќето земји. Така, ги собереш повеќе објект во нашата продавница и уживајте во високо-брзински express (EMS,UPS-от,DHL).
2. Производ прилагодување прифатени, ве молиме контактирајте со детали.
3. Производи директно од фабриките, ние го поздравуваме најголемиот дел нарачки, ве молиме контактирајте за најдобра цена.
4. Слики без жиг предвидени за слободни.
5. Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за нешто што треба од Кина.
Пратката Вашата цел ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по уплатата примена ве Молиме проверете ја вашата адреса внимателно за да бидете сигурни дека пратката може да стигне до вас. Ние ќе се прогласи парцела како подарок на пониска вредност да ви помогне да се избегне проблеми на сопствени Сите објектот ќе биде добро спакувани,ве молиме да не'т грижете се. ве молиме имајте во предвид ние не сме одговорни за било какви давачки, локалните даноци или било какви други увозни давачки. Комбинираат за испорака обезбедени, ќе се даде попуст доколку се купи на повеќе од 1 предмет и за стари клиенти. Вашиот може да уживаат во брзо изразат испорака кога цел износ достигне најниско како 30 врз основа на производот и loaction. ве молам контактирајте ме! Превозот време за вашиот референца, ве молиме видете подолу, Бразил може до 120days
Превозот Метод За НАС Да Русија Да Бразил/Јужна Америка и Други Земји Време на Испорака рок на Испорака рок на Испорака рок на Испорака e-Пакет 7-15 Дена / / / Русија Ер / 10-60 Дена / / Посебна Линија-YW / / 30-60 Дена / Кина Пост Воздух Mail / 20-60 Дена 30-60 Дена 10-30 Дена Изразат Испорака 3-10 Дена 3-10 Дена 3-10 Дена 3-10 Дена (ЕМС/DHL/Федекс/ДПД/UPS-от) Гаранција и Гаранција 2 години гаранција! 30 дена наплата! Купи со доверба и гаранција! Замена на неисправни објект во рок од 7 работни дена по производ е доставен.

Подробности

Номер На Модела:
486
Тип:
стандартен удар
търговска марка:
kamei
is_customized:
Yes

Те също купуват с този продукт