.

.

ПОП Supermarket&retail Store Plastic Sign Card Holder Display Poster Price Tag Paper Floor Цена A5 Frame щандове 100 комплекта

ПОП Supermarket&retail Store Plastic Sign Card Holder Display Poster Price Tag Paper Floor Цена A5 Frame щандове 100 комплекта

Оценки на купувача:

BGN 639.00 -7 %
BGN 686.80
Брой продукти
В магазина


Висок Квалитет На Производи Со Подобра Цена И Најдобра Услуга
Напомена : 1.Во Азија земја купувачи, под бесплатен превозот од express начин ситуација, можете да контактирате со нас за разумен попуст, вие сте секогаш добредојдени на ова.
2.На некои од Европските купувачи, откако вашата нарачка износот е над ние може да испрати пакет со e Packet(тоа трае 7 до 15 работни дена за превозот) ,и вредноста на нарачката ќе биде прогласен подолу ако било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас.
3. Во Русија Купувачи, ние нудиме со воз услуга на некои главните градови на Русија, ако вашата цел пакет волумен е над 1 CBM. Добредојдовте истрага нас.
3. Ако ви треба сметка за вашата нарачка, ве молиме оставете ни порака со вашата е-маил, ние ќе ви испратиме во рок од 24 часа, ви благодарам.
Добредојдовте Контактирајте Ме, Ајде Да Бидеме Пријатели И Бизнис партнери!
ПОП Супермаркет&Продавница Пластични Пријавете се за Држачот на Екранот Постер Хартија Кат Цена А5 Рамка Стојат
Ве молиме имајте предвид дека ние сме продажба на фабрика директни производи. Сите наши производи се 100% сосема нов во производителот на пакувањето.
Спецификација : А5 Големината на Рамката : 8.26"(210mm) X 5.82"(148mm) База Големина : 8.66"(220m ) X 4.72"(120mm) Рамка Боја : црвена, сина, жолта, црна, бела,зелена, портокалова и сл. достапни се Прилагодува Алуминиум Пол Висина( не вклучувајќи ја и рамката висина) : 11.81" (300cm) да 19.69"(500mm) Количеството : 100sets/број Еден сет, вклучувајќи : 1pc А5 големина на рамка+ 2 парчиња А5 големина ПВЦ лист+ 1 парче пластична база+ 1 сет пол( 11.81" да 19.69") види слика.
Превозот и Ракувањето со Увозните давачки, даноци и увозни давачки не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија, купувачи се одговорни за овие трошоци, ве молиме проверете со вашиот земјата;s царинска испостава determin што овие дополнителни трошоци ќе биде пред наддавање или за купување; Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе испратиме цел објекти од нашата фабрика во Кина директно во рок од 3 до 5 работни дена откако вашата уплата е завршен(освен оние кои се прилагодени објекти); Ние не можеме да брод за време на викендите и ние не нудиме сабота, недела или празник испорака; нарекува време на испорака средствата на меѓународен превоз време од локалните место на некои напредни земји на светот, Купувачот е вкупното време на приемот ќе бидат infulenced од увоз земјите, царинската инспекција и др.

Подробности

Цвят:
Рамка Бяла Рамка Жълта, Червена Рамка, Рамка Зелена, Синя Рамка, Рамката Е Черна, Оранжева Рамка, Рамка Бистра
Номер На Модела:
F006A5
Истинска Хартиена Скрепка:
No
търговска марка:
Хзпоптеки
Шик:
No
Материал:
Пластмаса
Тип:
Скрепка За Хартия

Те също купуват с този продукт