.

.

Горещи Продажба Тактически Ловни Ботуши, Мъжки Обувки, Дишаща Мрежа Обувки Туризъм Катерене Подлец Открит Бой Мъже Ботуши

Горещи Продажба Тактически Ловни Ботуши, Мъжки Обувки, Дишаща Мрежа Обувки Туризъм Катерене Подлец Открит Бой Мъже Ботуши

Оценки на купувача:

BGN 62.00 -28 %
BGN 86.66
Брой продукти
В магазина


Погодни За : Пешачење / Кампување / Лов / Војна Игра..
Место На Потекло : Кина
Топла Продажба Тактички Лов Чизми Човек Чевли Дише
Mesh Чевли За Пешачење Качување Патики Отворено Борба Против Мажите Чизми
Опис На Производот :
Состојба : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет!
Големина : Азија Големина 39-45 , НИ Големина 6-12
Боја : Црна,Каки
Материјал : Кожа
Ѓон Материјал : Гума
Пета Висина : 2cm
(1 инч=2.54 см или 1cm=0.394 инчен ве Молиме овозможи 1-3 см грешка поради прирачник за мерење.)
Стил : Војската , Мода , Туризам , Off-раде
Пакет се вклучени : Борба против Воени Чевли 1 Пар
Функција
Издржливи Кожени горни со hardwearing дише мрежа панели
Поместена јака за удобност
Скенер безбедно, неметални композитни хардвер
Дренажа пристаништа за брза вода евакуација и зголемување на breathability
Брзо wicking поставата за влага управување & comfort EVA insole за енергија апсорпција & comfort High влечење гумени outsole дизајн ед за максимална контрола
Ве молиме имајте во предвид :
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики, но не се исти перформанси на различни тела, како на модел. Ви благодариме!
Ако вашите нозе се на масти, ве молиме изберете една поголема големина, ви благодариме!
01
02
03
04
КЛИЕНТОТ ТРЕБА ДА ГИ ЗНАЕТЕ
Почитувани купувачот , добредојдовте на нашата продавница ! Ако не сте задоволни со нашата служба или имате било какви други прашања во врска со предмети , ве молиме слободно контактирајте со нас пред оставајќи ја вашата повратна информација . Ние ќе ви биде задоволство да се реши ова прашање за вас веднаш . Ви благодариме !

Подробности

Обувки Размер:
6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Отдел Име:
Възрастен
Тип Спортни Обувки:
Туризъм Обувки
Подкладочный Материал:
Ликра
Пол:
Мъже
Горния Материал:
Кожа
Дата На Издаване:
Зима2016
търговска марка:
демейсис
Характеристика:
Воздухопроницаемый
Тип На Затваряне:
Чрез шнурове
Ширина На Обувката:
Среден(B, M)
Ниво На Практика:
Новини
Номер На Модела:
FS02
Форма:
Подходящ е вярно по размер, вземи си нормален размер
Материал Стелки:
Дъвка
Материал На Подметката На:
Дъвка
Отдел Име:
Възрастен
Тип Спортни Обувки:
Туризъм Обувки
Форма:
Подходящ е вярно по размер, вземи си нормален размер
Ширина На Обувката:
M)
Тип Елемент:
Кецове
Петата Височина:
2 см
Азиатски размер:
39-45
Размерът на САЩ:
6-12
Цвят:
черно / хакове
Стил:
Военни / мода / Off-rade

Те също купуват с този продукт