.

.

Zeegle Цвят Къдрите Гоблен Завеса Плаж Пикник Йога Мат Удобен Начало Декор Покривка На Капака На Стола Мода Стенен Килим

Zeegle Цвят Къдрите Гоблен Завеса Плаж Пикник Йога Мат Удобен Начало Декор Покривка На Капака На Стола Мода Стенен Килим

Оценки на купувача:

BGN 15.00 -40 %
BGN 25.06
Брой продукти
В магазина


13254
Функција :
100% Сосема нов и висок квалитет.
Висок квалитет tapestry, исто така, совршен за дома декор.
На tapestry може да биде машина за мијат со средината на детергент и се исуши
Поради рака се намали и рака контролирана шиење , големината, со поголема или помала од 2% е дозволено .
Е применливо : декоративни tapestry, tapestry; Маса крпа, троседот перници; Плажа крпа, отворено храна мат, тепих, итн.
Answer : ___________________________ Note : Ние треба да се свитка мат да мал дел, па ќе има набори кога ќе ја добијат, но тоа ќе биде враќање на неколку дена подоцна.

Подробности

Размер:
200x150cm, 150x130cm
търговска марка:
ЗИГЛЬ
Материал:
100% Polyester
Модел:
Пишеща машина
Стил:
Жакард
Форма:
правоъгълник
Модел:
Цвят
Вид На Модела:
Пейсли
Номер На Модела:
Гоблен
Продажба На Килими:
парче
Рамка:
No
Вид Почистване:
Ръчно Пране, Машинно Пране
Техника:
Машината Е Направена
Дизайн:
Китайски

Те също купуват с този продукт