.

.

Зебра 50x80 см килим за хола Спалня на правоъгълник килими коралови кадифе, велур подложки tapetes де cozinha декорация на дома против хлъзгане

Зебра 50x80 см килим за хола Спалня на правоъгълник килими коралови кадифе, велур подложки tapetes де cozinha декорация на дома против хлъзгане

Оценки на купувача:

BGN 29.00 -30 %
BGN 41.60
Брой продукти
В магазина


Анти-пропадна Природен Латекс поддршка на Животните печатени тепих за дома
Зебра 50x80cm Тепих За Дневна Соба и Спалната соба Правоаголник Килими Корални Сомот Велур Душеци tapetes де cozinha дома декорација
]]
големина на : 50*80см боја : боја на слонова коска ,Сива ,зелена,Сива,Каки материјал : корални руно пакување : Opp вреќа Забелешка 1 : 1 инч =2.54 см, 1cm=0.39 инчен Забелешка 2 : Таму би можеле да бидат малку различни во боја,бидејќи на монитор амбиент. Забелешка 3 : Со разликата во мерниот метод,ве молиме овозможи 1-3cm во големина отстапување На карактеристики и функции : Бања мат со користење на најнова простор технологија на производство на полиуретан материјали. Производ занает е уникатен, роман стилови, со добар квалитет. Како што се повеќе и повеќе луксузни домови во домови,тоа ќе биде како бања мат овој тренд во домовите на batoom, тоалет, кујна, дневна соба, итн. Производи без чуден мирис, припаѓаат на државата, заштита на животната средина производ.Исто така, тоа може да биде дома декорација Мат. Производ мат основни : бавниот раст сунѓерот како основен меморија.Мемориска пена материјал е удобност револуција, е совршена комбинација на мекост и издржливост, во глобални авторитетен тестирање, по 80000 време на стрес тестови, се носат стапка на материјали кои се помалку од 5%, додека други високи еластични материјали од носат стапка на заеднички полиуретан сунѓер е околу 10-15%. Употреба предмет : кревет, спална соба, batoom, тремот, седи соба, кујна, балкон и коридори, итн. Спакувани се Вклучени : 1 парче*вратата мат

Подробности

Стил Пране:
Ръчна Пране, Ръчно Пране
Воспользуйся:
Спалня, Декоративна, Търговски,Тоалетна, Баня, Къща
Начини на продажба:
за бройка
търговска марка:
ШИРЮ
Форма:
правоъгълник
Де Стил:
Реколта
Вид На Модела:
Твърд
Място:
Кабинет
Стил:
На европейския и американския стил
Номер На Модела:
ng01
Техника:
Машината Е Направена
Дизайн:
Wilton
Материал:
100% Polyester
Спецификация:
500mm*800mm
Модел:
зебра
Материал:
Коралов Кадифе
костюм за:
Хол Легло Врата Мат
Размер:
50x80cm
Форма:
Добре дошли на тепиха tapetes de cozinha home de

Те също купуват с този продукт