.

.

Гоблен виси на ухото четка с ресни мода завеса гоблен класически аксесоари

Гоблен виси на ухото четка с ресни мода завеса гоблен класически аксесоари

Оценки на купувача:

BGN 24.30
Брой продукти
В магазина

Класичен нашите tapestry виси уво е совршен додатоци. Виси уво за нашите памук професионален уметнички tapestry! Со ромите виси уво пол колокација се користи, со одличен декоративен ефект. Направете вашиот tapestry повеќе luxuriant благородна вкус! Answer : ___________________________ Note : оваа цена може да се купи еден пар од нив! виси уво 23cm,јажето 47cm Виси уши имаат кафе, златна, црвено вино, три бои да се избере од ве Молиме одберете ја вашата омилена боја кога купувате!
Превозот 1. Предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена откако ќе се потврди на вашата исплата. 2. Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно. 3. Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод. Нормално, тоа трае 7-20 дена за пристигнување со авион Mail, и трае 3-10 дена од страна на други. 4. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ако не примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, и тогаш јас ќе им помогне да ги пратите на тоа. Политика на враќање Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза. Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе го стави вашиот налог. Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ.Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот. Повратни информации 1. Ве молиме да го потврдите приемот на производи по што ги доби. 2. Ако имате било какви прашања за производите што сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас во времето и ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите и да бидете задоволни. 3. Ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек. Ви благодариме за вашето време! Добредојдовте да ја посетите повторно!

Подробности

Продажба На Килими:
крайния продукт
Материал:
100% памук
is_customized:
Yes
търговска марка:
CROPADELACN
Модел:
Бродирана
Вид Почистване:
Машинно Пране, Ръчно Пране
Дизайн:
Aubusson
Номер На Модела:
Дизайн на ръцете
Вид На Модела:
Геометрична
Техника:
Вязаный
Модел:
Висящ
Форма:
Кръг
Стил:
Доби
Цвят:
Светло-Жълто, Кафяво, Бордо

Те също купуват с този продукт