.

.

Нов Пумпал Beyblade Toy Game Flight Gyro За Деца Слот Играчки Подаръци

Нов Пумпал Beyblade Toy Game Flight Gyro За Деца Слот Играчки Подаръци

Оценки на купувача:

BGN 5.00 -31 %
BGN 7.20
Брой продукти
В магазина


Главни Карактеристики :
Безбеден, тивок, забава!
- Материјал : ABS
- Сертификација : 3 C
- Сладок подарок за роденден, Божиќ, денот на Благодарноста, Децата 's Day и други помени
Answer : ___________________________ Note :
Можеби има 's 1-3cm разлика поради мерења начин,се надевам дека се разбере,ви благодариме.
На Клиент Прашања & Одговори
Кога можам да ја прими стоката?
Тоа е различно време на испорака за различни земја.Генерално, тоа ќе потрае околу 10-45 дена.
Како може да track my парцела?
Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : 17track.net/en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите)
Разликата помеѓу сликата и играчки?
Сликата одразуваат играчка до максимален степен. сепак, поради метод на снимање и прикажување на различни луѓе, Слика за вашиот референца само, ве молиме да преовладуваат во вид.
Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени.
За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 3-7 дена да пристигнат.
За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и го освои't оставите информации за нас ако'd like to.
Што да правам кога купување заштита времето истекува?
Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Па вашите пари нема да одат на моја сметка.
Јас треба да плаќаат за царина?
Може да ви биде наплатено царинските давачки и даноци за нешто да се купи преку интернет. Купувачи се одговорни за сопствени даноци.
Што ви се прогласи за царинска?
Ние вообичаено се прогласи за пониска цена на фактура/сметка за да се помогне во избегнувањето на сопствени должност, но ако имате било какво барање во врска со декларацијата, ве молиме да ни остават порака во редот пред породувањето.
Postive Повратни информации е високо ценет.
Ако се чувствувате среќни за шопинг, ве молиме да ни остават позитивен фидбек со 5 ѕвезди ѕвезди . Ве молиме не го остави негативни или netural повратни информации лесно.

Подробности

Тип Елемент:
Единична стая
Пластмасов Вид:
КОРЕМНА ПРЕСА
търговска марка:
ZXZ
Пол:
Унисекс
Материал:
Пластмаса
Възрастова Група:
> 6 години
Характеристики:
Мини
Диаметър на:
10см
Номер На Модела:
036

Те също купуват с този продукт