.

.

Безплатна Доставка! Astor Mental Esp-Етап Фокуси, Карта, Градинска Магия, В Едър План, Ментализм, Комедия, Аксесоари

Безплатна Доставка! Astor Mental Esp-Етап Фокуси, Карта, Градинска Магия, В Едър План, Ментализм, Комедия, Аксесоари

Оценки на купувача:

BGN 26.00 -9 %
BGN 28.56
Брой продукти
В магазина


5065587508344083 Повеќе US $ 28.80 /парче US $ 43.00 /парче US $ 20.00 /set US $ 16.85 /парче US $ 9.58 /парче US $ 15.98 /парче US $ 12.78 /set US $ 6.50 /парче US $ 22.50 /парче US $ 7.85 /парче US $ 10.00 /set US $ 36.58 /парче Опис : Astor Ментално ESP Ефект За овој трик волшебник користи транспарентен perspex одбор, пет E. S. P. картички со син грб и пет E. S. P. картички со црвена назад. Секој сина поддржан картичка има свое појавување на црвениот поддржан картичка. Ќе имаат истата E. S. P. симболи на лицата на овие картички. Волшебник лизга на сини картони во нивните места на табла во ред само тој знае. На гледачот избира еден по еден, во која појавување на слотот на црвени картони треба да одат, но тој го гледа само на грбот на картички. Кога волшебник се врти табла околу, сина назад и црвена назад картички се во ист ред (од горе надолу). Може да се покаже трик два пати и редот на картички нема да биде иста. На картички не се специјално подготвени. Answer : ___________________________ Note : Ние може да ви испрати настава видео со вашето поштенско сандаче,pls дозволете ми да знам дали ви треба инструкции^_^
5065587508344041 Топла US $ 20.00 /парче US $ 14.89 /парче US $ 15.00 /парче US $ 9.00 /парче US $ 22.99 /парче US $ 10.80 /парче US $ 12.50 /парче US $ 29.99 /парче US $ 8.20 /парче US $ 15.00 /парче US $ 9.20 /парче US $ 13.98 /парче

Подробности

търговска марка:
ZQION
Материал:
Пластмаса
Пластмасов Вид:
КОРЕМНА ПРЕСА
Тип:
Разнообразна Reliance
Възрастова Група:
12-15 Години, Възрастни
Приложени Ли Инструкции:
ДА
Номер На Модела:
Скоростната-114863
Формуляр За Участие:
Магията на едър план
Пол:
Унисекс
Характеристики:
Научете Се, С Dvd, Лесно Да Се Направи, За Начинаещи, Професионалисти,Жонгльори, На Улицата,На Сцената
Предупреждение:
далеч от огън
Размер:
One Size

Те също купуват с този продукт