.

.

Risk-Staple Gun Трик, Сценична Магия, В Едър План, На Илюзията, Аксесоари,Трик, Ментализм, Магия Porps

Risk-Staple Gun Трик, Сценична Магия, В Едър План, На Илюзията, Аксесоари,Трик, Ментализм, Магия Porps

Оценки на купувача:

BGN 531.00 -10 %
BGN 590.40
Брой продукти
В магазина


5065587508344107 Повеќе US $ 20.50 /парче US $ 17.50 /парче US $ 8.50 /set US $ 6.99 /парче US $ 14.00 /парче US $ 6.20 /парче US $ 12.99 /set US $ 7.98 /парче US $ 4.99 /парче US $ 30.00 /парче US $ 37.99 /парче US $ 16.85 /парче Демо : v.youku.com/v_show/id_XODE2 ODA3 Mz Qw.html Опис : Ризик - Главен Пиштол На изведувач покажа публиката четири главен пиштоли, сите тие беа празни бриши staples. Тогаш тој натоварени главен во една од цврстите пиштоли, и го стави на маса. Во исто време, тој се меша нив. Тогаш тој праша еден гледач за да ги затворите очите, бројте 4 : 1 во неговото срце. На изведувач рече "стоп"; на гледачот избрани главен пиштол и пукал кон изведувач за раката. Ништо не се случи. После тоа тој избрани друг главен пиштол во ист начин. На гледачот одржа кон изведувач е лицето. Шут! Тоа е безбедно повторно, овој главен пиштол бриши главен. После тоа изведувач побара од гледачот да ги затворите очите, и тој разменуваат последните две главен пушки. На гледачот ги отвори очите, и избраните еден главен пиштол. Неговата цел беше да изведувач вратот и овој пат. Шут! Многу среќа, тој е безбеден, еден повеќе време. Тогаш изведувач ја зеде последниот главен пиштол, и шут на дрвена табла. Леле, што е главен пиштол дека натоварен со staples. Главен пиштол направени во Шведска, безбедно и ергономски дизајн. ТОА ДОАЃА СО ЛУКСУЗНА ЗА НОСЕЊЕ, ЕДНА КУТИЈА НА ГЛАВЕН, ДВЕ ДРВЕНИ ОДБОР, ЧЕТИРИ ГЛАВЕН ПИШТОЛИ И НАСТАВА. Превозот на производот има димензионални тежина : 3.6 кг На производ вистинската тежина : 2.9 kg
5065587508344041 Топла US $ 20.00 /парче US $ 14.89 /парче US $ 15.00 /парче US $ 9.00 /парче US $ 22.99 /парче US $ 10.80 /парче US $ 12.50 /парче US $ 29.99 /парче US $ 8.20 /парче US $ 15.00 /парче US $ 9.20 /парче US $ 13.98 /парче

Подробности

търговска марка:
ZQION
Материал:
Метални
Тип:
Разнообразна Reliance
Възрастова Група:
Възрастни
Приложени Ли Инструкции:
ДА
Номер На Модела:
Скоростната-114914
Формуляр За Участие:
Магията на едър план
Пол:
Унисекс
Характеристики:
Мига, Изчезва, Се Научава С Dvd, Лесно Да Се Направи, За Начинаещи, Професионалисти,Жонгльори, На Улицата,На Сцената
Предупреждение:
далеч от огън
Размер:
other

Те също купуват с този продукт