.

.

Pocket SansMinds Sharpie (DVD and Gimmick) - фокуси, в едър план, на илюзията, ментализм, сценична магия, партийна магия, аксесоари, играчки

Pocket SansMinds Sharpie (DVD and Gimmick) - фокуси, в едър план, на илюзията, ментализм, сценична магия, партийна магия, аксесоари, играчки

Оценки на купувача:

BGN 21.00 -10 %
BGN 23.33
Брой продукти
В магазина


5065587508344040 Повеќе US $ 13.85 /парче US $ 14.99 /парче US $ 12.85 /парче US $ 13.89 /парче US $ 14.50 /парче US $ 12.00 /парче US $ 14.99 /парче US $ 14.00 /парче US $ 15.50 /set US $ 13.85 /парче US $ 13.58 /парче US $ 15.50 /парче
Демо : v.youku.com/v_show/id_XOTUw ODMx NDA0.html Опис : Во 2013 година, ние направивме игра-менување 3 во 1 sharpie маркер за волшебниците' секој ден употреба. Тоа е дозволено да се изврши невозможно мастило се движат ефекти на мува. Сега, ние сме носат нешто дури и подобро. Замислете да бидат способни да го направат сите чуда на класичен sansminds sharpie може, но повеќе џеб пријателски и податлив - џеб големина Sans Minds Sharpie. Едноставно шамар на вашиот keychain, и дека е подготвен секогаш кога ќе се. Се користи како постојан напредок да имаат картичка потпишан, сува-избришете ознака за mentalism апликации, или дури и се движат мастило маркер за некои луди визуелни ефекти. Нема дополнителни хемикалии или реквизити да ги носите така да не треба да се доведува џеб простор. Со нешто толку компактен, поголеми не е секогаш подобро. Тоа е крајната алатка преправен како секојдневна sharpie.
5065587508344041 Топла US $ 20.00 /парче US $ 14.89 /парче US $ 15.00 /парче US $ 9.00 /парче US $ 22.99 /парче US $ 10.80 /парче US $ 12.50 /парче US $ 29.99 /парче US $ 8.20 /парче US $ 15.00 /парче US $ 9.20 /парче US $ 13.98 /парче

Подробности

търговска марка:
ZQION
Материал:
Пластмаса
Пластмасов Вид:
КОРЕМНА ПРЕСА
Тип:
дръжка
Възрастова Група:
Възрастни
Приложени Ли Инструкции:
ДА
Номер На Модела:
Скоростната-114904
Формуляр За Участие:
Магията на едър план
Пол:
Унисекс
Характеристики:
Научете Се, С Dvd, Лесно Да Се Направи, За Начинаещи, Професионалисти,Жонгльори, На Улицата,На Сцената
Предупреждение:
далеч от огън
Размер:
other

Те също купуват с този продукт