.

.

2014 Sticky Situation by Andy Leviss-Magic tricks

2014 Sticky Situation by Andy Leviss-Magic tricks

Оценки на купувача:

BGN 3.97
Брой продукти
В магазина


2014 Леплива Ситуација со Енди Leviss-Магија трикови
демо : player.youku.com/player.php/sid/XODI5 Nj Uz Nzg4/v.swf
Визуелна, мулти-фаза, а СОВРШЕН мраз-прекинувач.
Еден Сосема Нов Пристап Кон Реалниот Свет На Магија!
Само како ќе пристап вашата публика, сфаќаш дека'повторно во гумите за џвакање. Како ви се извинувам за "социјална нетактичност," да се отстрани за џвакање од вашата уста и пребарување залудно за место да се стави.
Бидејќи ништо не е корисна, вие'll мора да се прибегне кон магијата. Со бран, заболување на видно место се трансформира повторно во една сосема нова сув стап за џвакање! Друга магична помине и тоа 's сега е целосно завиткан!
Можете дури и може да го даде за инспекција! Ова изгледа толку реално што на гледачите никогаш не го види магијата доаѓа до тоа нив хитови меѓу очите!
Доаѓа во комплет со детални инструкции и обичај трик. Видлива трансформација Едноставно да се изврши и веднаш се ресетира Изненадувачки и оригинален ефект

Подробности

Материал:
Хартия
Пол:
Унисекс
Формуляр За Участие:
Магията на едър план
Характеристики:
Начинаещ Магьосник, На Улицата, Е Професионалист, Е Лесно Да Се Направи
Възрастова Група:
8-11 Години, 12-15 Години, Възрастни
Тип:
карта
Приложени Ли Инструкции:
No
Цвят:
Бял
Номер На Модела:
12
търговска марка:
ZXZ
Размер:
One Size
Предупреждение:
магически трик
Тип1:
магически трик
Тип 2:
в едър план магия
тип3:
магически подпори
тип4:
игра на магията

Те също купуват с този продукт