.

.

Чанта Тактическа Molle Хип Пакети Поясная Чанта Поясная Чанта Туризъм Риболов, Спорт, Лов Скута Чанта Тактическа Спорт, На Чанта Поясная Чанта

Чанта Тактическа Molle Хип Пакети Поясная Чанта Поясная Чанта Туризъм Риболов, Спорт, Лов Скута Чанта Тактическа Спорт, На Чанта Поясная Чанта

Оценки на купувача:

BGN 16.00 -49 %
BGN 31.26
Брой продукти
В магазина


Тактички Molle Торба Хип Пакети Половината Торба Fanny Пакет Пешачење Спортски Риболов Лов Половината Кеси Тактички Спортска Торба Појас Торбичка
Карактеристики : Висока густина 1000 D Најлон ткаенина и квалитетна ABS тока, мала тежина и издржливи.
Мал и компактен, можете да го носат насекаде со леснотија.
Пет различни големина џебови целосно да ги исполнува вашите основни отворено потреби : голем главната преграда е доволно голема за носење очила, копчиња, MP3, храна, алатки, итн. На zippered пред џеб е за екстра заштита за вашиот пасош, лична карта, Кредитна картичка, паричник и основните продукти. На два тока џеб може да се користи за да се задржете го вашиот телефон и цигари. И еден пренослив шише држачот.
Совршен за џогирање, пешачење, велосипедизам, планинарење, лов, кампување, патување, планински, пешачење, отворено спорт, одмор и рекреација живот. Карактеристики : Материјал : Најлон
Боја : Црна / Каки / Војска Зелена (Изборен)
Димензија : 19 * 16 * 9cm / 7.5 * 6.3 * 3.5 во
Пакет Големина : 20 * 20 * 4cm / 7.9 * 7.9 * 1.6 во
Пакет Тежина : 247g / 8.71 оз Пакет Листа : 1 * Половината Торба Забелешки : 1. Ве молиме овозможи 1-2cm (0.4-0.8") разликите поради прирачник за мерење, ви благодариме. 2. Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.
Плаќање
Враќање
1.За неисправни или погрешно објекти примени : Купувачи мора да го пријави на Продавачот во рок од 7 дена по примена на стоки. За неисправни објект, Купувачи мора да испрати со е-маил на фотографии укажува на површина и состојба на дефекти. По признавањето од страна на Продавачот, објектот мора да се врати во рок од 7 дена од него. Вистински поштарина за враќање, како и трошоците за повторно испраќање на замена на објектот ќе се на товар на Продавачот.
2.За размена на големини : Ние може да прифати размена на големини кои се предмет на нашата берза за достапноста. Доколку бидат прифатени, Купувачите мора да се вратат на објектот на своите трошоци
3.Нема размена или се враќа ќе бидат прифатени за која било причина, освен горенаведените
испорака
1.

Подробности

търговска марка:
ВЪЛК ВРАГ
Материал:
Найлон
Пол:
Унисекс
Дъждобран:
No
Тип Раници:
Външна Рамка
Номер На Модела:
Тактически чанта вода
Функция:
NO
Използването на:
Колекция на военните фенове War-game

Те също купуват с този продукт