.

.

Напълно автоматична външна палатка за къмпинг туристически палатки 6-8 шестоъгълен голяма палатка/6-8 души голямо семейство автоматична палатка за къмпинг

Напълно автоматична външна палатка за къмпинг туристически палатки 6-8 шестоъгълен голяма палатка/6-8 души голямо семейство автоматична палатка за къмпинг

Оценки на купувача:

BGN 59.00 -10 %
BGN 65.54
Брой продукти
В магазина


Целосно автоматско отворено кампување шатор туризам шатори 6 - 8 хексагонална голем шатор/6-8persons големо семејство автоматско кампување шатор
Големина : 6-8persons 300 * 240 * 145 CM (пет windows една врата, повисоко од просекот на шаторот, повеќе пространа)
Шел : 190 T полиестер, СТП лепило обложени украси, водоотпорен 2000 MM, анти-ветер :
Внатрешниот : мали квадратни портокал водоотпорен дише 190 T ripstop најлон ткаенина, висока густина мрежа (anti мали комарци)
Дното : 210 D оксфорд ткаенина дното, СТП водоотпорен 2000 MM
Пол : 8.5 mm висока јачина на стаклени влакна прачки и додатоци во прилог на мали правец на јаже
Боја : сина (во внатрешноста на сребро обложен слој, UV заштита, заштита од сонце)
Структура : отворете го "D" тип врата
Тежина : 3.92 килограми
Пакет : 95*15*15cm
Карактеристики : со носење, може да го носи назад, лесно да се носат 10 секунди за да се добие автоматско преклопување на шатор
Предности : Мултиплеер шатор со skylights и задни воздушни мобилност, вентилација, windows, како и внатрешната врата тип, не одат надвор да се затвори windows, приватноста е добро

Подробности

Сезон:
Четырехсезонная палатка
Област:
300 * 240 * 145 см
Слоеве:
Единична стая
Материал Полюс:
Въглеродни Влакна
Външен Индекс На Водонепропускливост На Палатки:
2000-3000 мм
Структура:
Една Спалня
Обемът на:
5/8
Долен Водоустойчив Пощенски Код:
2000-3000 мм
is_customized:
Yes
Тип Сграда:
Бързо Автоматично Отваряне На
Стил:
На улицата
Номер На Модела:
S-T21
Тип:
Палатката Е С 5 + Персони
Плат:
Водоустойчив тафт 190т
Цвят:
тъмно син

Те също купуват с този продукт