.

.

Истинската Снимка Гореща Разпродажба! Висококачествена обвивка дълбоко V-образно деколте пълен мъниста с дълъг ръкав мини на сексуалното един коктейл рокля 2017 Party

Истинската Снимка Гореща Разпродажба! Висококачествена обвивка дълбоко V-образно деколте пълен мъниста с дълъг ръкав мини на сексуалното един коктейл рокля 2017 Party

Оценки на купувача:

BGN 184.00 -10 %
BGN 204.80
Брой продукти
В магазина


>Модел Прикажан
>Боја табела
>Како да се измери големината
>Големина на табелата
Плаќање
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Испорака
1) ПРЕВОЗОТ ВО СВЕТОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
DHL превозот обично трае 3-7 работни дена во зависност од земјата доставени до.
EMS превозот обично трае 8-12 работни дена во зависност од земјата доставени до.
UPSshipping обично трае 3-5 работни дена во зависност од земјата доставени до.
Хонгконг пост воздух mail : превозот обично трае 15-30 работни дена во зависност од земјата доставени до.
Кина Пост Воздух Mail : превозот обично трае 15-30 работни дена во зависност од земјата доставени до.
2) Наредби обработени навремено по плаќање на проверка.
3) Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4) УСЛУГАТА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
5) Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
6) Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Се врати и враќање
1) Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ НЕ ЌЕ ИЗДАНИЕ ШТО НАПЛАТА ИЛИ
ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
2) Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.

Подробности

Размерът на САЩ:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14W, 16, 16W, 18, 18W, 20, 20W
Тип Елемент:
Коктейлни Рокли
Случай:
Меню С Коктейли На Парти
Дължина ръкав(см):
Пълен
Силует:
Хетеро
Отвор на вратата:
V-Образно Деколте
търговска марка:
NIXUANYUAN
Вграден сутиен:
ДА
Реалните Изображения:
ДА
Тип Тъкани:
тюл
Стил Ръкави:
Редовен
Влак:
Няма
Материал:
Ацетат
Дължина На Роклята:
Над Коляното, Мини
Елемент На Модата:
Без облегалки
is_customized:
Yes
Украса:
Crystal
Номер На Модела:
0007
Талия:
Натурални
Цвят:
Както показват снимките, така и на поръчка от цветовата диаграма
Размер:
Both standard size and custom made size
Тип На Изображението:
Реалните Изображения
Силует:
Сабя

Те също купуват с този продукт